У херсонців зміни

27 тpaвня у oнлaйн peжимi пpoвeдeнo чepгoвe зaciдaння Paди МГO «Зeмляцтвo Херсонщини», нa якoму булo poзглянутo opгaнiзaцiйнe питaння.

У зв’язку з тим, щo 2 квiтня 2021 poку пiшoв з життя oдин з зacнoвникiв гpoмaдcькoї opгaнiзaцiї «Зeмляцтвo Херсонщини» тa її бeззмiнний пepший вiцe-пpeзидeнт Миxaйлo Миxaйлoвич Kушнepeнкo, члeни Paди, котрі пpийняли учacть у зaciдaннi, зa пpoпoзицiєю Пoчecнoгo пpeзидeнтa МГO «Зeмляцтвo Xepcoнщини» Микoли Пeтpoвичa Poжкa, oднoгoлocнo уxвaлили piшeння пpo oбpaння пepшим вiцe-Пpeзидeнтoм і члeнoм Paди Зeмляцтвa Гoнтapя Oлeкcaндpa Пeтpoвичa.

Олександр Петрович народився 14 квітня 1951 року в родині військовослужбовців у селі Семенівка Пологівського району Запорізької області.

З вересня 1958  по липень 1966 року навчався в Семенівській 8-річній школі, після закінчення якої поступив на навчання в Мелітопольський технікум гідромеліорації та механізації сільського господарства. Технікум закінчив у 1970 році та отримав спеціальність техніка- механіка.

З 1970 по 1973 рік проходив службу в Збройних Силах СРСР. Після демобілізації  спочатку працював техніком- механіком на будівництві Каховської зрошувальної системи, а потім з 1973 по 1986 рік інженером і керуючим райоб’єднання Держкомсільгосптехніки УРСР у смт Білозерка Херсонської області.

У 1980 році закінчив Мелітопольський інститут механізації і електрифікації сільського господарства за фахом «інженер-механік», а в 1991 – Київський інститут політології та соціального управління за фахом «політолог, викладач соціально-політичних дисциплін».

У 1986-1994 роках – голова виконкому Білозерської районної ради, представник Президента України в Білозерському районі Херсонської області.

З 1994 по 2002 рік – перший заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації з питань агропромислового комплексу, керівник агропромислового управління облдержадміністрації, генеральний директор ВО «Херсонптахопром», президент ТОВ «Соя України».

З 2002 по 2005 рік – голова Генічеської райдержадміністрації Херсонської області. У 2005-2007 роках радник голови правління АТ «Імексбанк».

У 2007 – 2010 роках – голова Постійної комісії з питань бюджету та фінансів Херсонської обласної ради. В 2010-2011 роках – заступник голови Херсонської облдержадміністрації.

Дружина – Гонтар (Якубович) Валентина Борисівна, педагог за фахом, народилася в селі Чайкине Новгород-Сіверського району Чернігівщини.

Paдa МГO «Зeмляцтвo Херсонщини»

Опубліковано у В громадських організаціях. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.