У Корюківському відділенні

15 вересня Корюківське відділення провело чергове зібрання активу, на якому заслухали інформацію про виконану роботу з початку року.

p1010012_660x495

Впродовж зазначеного періоду особливу увагу було приділено налагодженню зв’язків зі Спілкою ветеранів АТО Корюківського району. Зокрема, на потреби воїнів АТО перераховано 2000 гривень, не випускається з поля зору життя воїнів з Корюківщини.

До головних досягнень відділення належить збереження школи в селі Жукля, яка вже кілька років поспіль знаходиться на межі закриття, а також підготовка та проведення свята – 400-річчя села Жукля.

Триває робота над збором матеріалів до енциклопедії про Корюківщину.

Під опікою відділення знаходиться будинок для людей похилого віку в смт Холми. Щороку земляки надають його мешканця посильну допомогу, і у планах на сьогодні – завезти на зиму картоплю та городину.

«Сад сонця і любові» у Наумівці кожної осені дарує школам і дитячим будинкам свій щедрий урожай. Цей рік не буде виключенням.

Незабаром побачить світ довгоочікувана книга Василя Устименка про Корюківське відділення Чернігівського земляцтва. Ми з нетерпінням чекаємо її виходу, бо в ній відображенні наші славні справи за десяток років.

На зібранні було прийнято рішення на час завершення роботи над книгою Василя Устименка призначити виконуючим обов’язки голови Корюківського відділення Ольгу Сирову – члена земляцтва, журналіста, випускаючого редактора журналу «Наталі».

На зібранні активу була присутня виконавчий директор Товариства Тетяна Літошко. Вона підтримала плани на майбутнє та зробила ряд слушних зауважень з приводу принципів роботи відділення.

dscn0062_660x323

Сергій КРЕКОТЕНЬ

Опубліковано у У відділенях | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.