У Мені планують звести сучасний спортивний комплекс

Керівництво громади порадилося зі спортсменами Менщини про доцільність й умови його будівництва. Ідея створити у громаді сучасний спортивний комплекс із навчально-тренувальною базою отримала гарячу підтримку спортивної спільноти Менщини та викликала жваве зацікавлення і обговорення.

Кошти на будівництво багатофункціонального спортивного комплексу передбачені в державному бюджеті. Головним розпорядником субвенції є Мінмолодьспорту. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 17 березня 2021 р. № 226, співфінансування цього проєкту у 2021 році з місцевих бюджетів і позабюджетних коштів, не заборонених законодавством, становить не менше ніж 10 відсотків.

Попередня загальна вартість зведення сучасного багатофункціонального спортивного комплексу, за словами начальника відділу економічного розвитку та інвестицій Менської міської ради Сергія Скорохода, складає близько 35 мільйонів гривень, будівництво розраховане на три роки.

Головна умова – цей спортивний об’єкт має бути призначений для ігрових видів спорту, різних видів єдиноборств, плавальних спортивних басейнів, льодових арен, спортивних стадіонів, палаців спорту, що призначені для проведення всеукраїнських і міжнародних змагань. А також навчально-тренувальних зборів для національних збірних команд з не менше ніж п’яти олімпійських видів спорту.

Глядацьких місць має бути не менше ніж 500. У проєктно-кошторисній документації для будівництва мають бути враховані вимоги щодо доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, що підтверджено позитивним експертним звітом. Також обов’язковою умовою є документальне підтвердження від спортивних федерацій щодо відповідності спортивного об’єкта вимогам і намірів проведення відповідної сертифікації після завершення робіт з будівництва та реконструкції спортивних об’єктів.

У процесі спілкування з представниками спортивної спільноти громади були окреслені пріоритетні види спорту для нашої громади: футбол, легка атлетика, вільна боротьба, дзюдо, класична боротьба.

На черзі – підготовка проєктно-кошторисної документації та проходження експертиз.

За матеріалами Менської міської ради

Опубліковано у На Чернігівщині | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.