У Мені презентували «Золоту ділянку 2020»

Менська міська рада стала фіналістом конкурсу інвестиційних пропозицій «Золота ділянка 2020», який проходить у рамках проекту Польської Допомоги задля Розвитку «Підвищення конкурентоспроможності українських регіонів та розвиток польсько-українського економічного співробітництва» в семи регіонах України.

У понеділок, 27 липня, відбувся ІІ етап конкурсу – презентація ділянки перед членами конкурсної комісії, за результатами якого буде обрано одного переможця – «Золоту ділянку 2020»

У ході презентації голова Менської міської ради Геннадій Примаков, секретар Юрій Стальниченко та голова Менської райдержадміністрації Євген Соловйов презентували переваги «Золотої ділянки Менської громади» членам конкурсної комісії, до складу якої увійшли координатор Проекту міністерства фондів та регіональної політики республіка Польща в Україні Вікторія Брага, експерт Польської агенції інвестицій і торгівлі Моніка Здрожек, представники Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської облдержадміністрації Юрій Сухомлин та Ірина Свириденко, а також директор Агенції регіонального розвитку Чернігівської області Сергій Хоботня.

Зокрема, акцентувавши увагу на перевагах відібраної на конкурс локації: наявності під’їзних шляхів до неї, містобудівної документації, можливості підключення мереже та інше.

Як відомо, на початку липня Агенція регіонального розвитку Чернігівської області спільно з Департаментом розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської ОДА оцінили заявки, подані в рамках конкурсу «Золота ділянка 2020» та здійснили конкурсний відбір кандидатів для участі у ІІ етапі конкурсу.

Загалом для участі було заявлено 20 ділянок, 10 з яких відповідали визначеним критеріям та були відібрані для подальшого оцінювання.

Фіналістами конкурсу «Золота ділянка 2020» стали: Менська та Корюківська міські ради, а також Кіптівська сільська рада.

Оцінювання здійснювалось із урахуванням багатьох факторів: локалізація, юридичний статус, інфраструктура/комунікації, властивості ділянки (форма, рівень ґрунту, необхідність макронівелювання або проведення інших земляних та будівельних робіт), наявність під’їзних шляхів, близькість залізничної колії тощо.

Ініціатором даного конкурсу виступає Польська Агенція Інвестицій та Торгівлі Polska Agencja Inwestycji i Handlu – PAIH, організаційний супровід на регіональному рівні забезпечує Агенція регіонального розвитку Чернігівської області. Мета конкурсу: Визначення найкращих інвестиційних ділянок в українських регіонах задля підвищення спроможності громад залучати вітчизняні й іноземні інвестиції.

За матеріалами Менської міської ради

Опубліковано у На Чернігівщині | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.