У межах проєкту «Голоси України» в Польщі відбудеться захід для українських журналістів

У Кракові 24-26 листопада пройде конференція для українських журналістів RE:COVER 2023 (22-24 листопада – кампус (обмін досвідом); 24-26 листопада – конференція). Організатор – European Centre for Press and Media Freedom.

Програму професійного захисту «Резиденція в Косові» абсолютно справедливо можна вважати одним із кращих проєктів для українських журналістів під час війни. Про це сьогодні говоримо на RE:Cover Campus у Кракові.

У конференції беруть участь майже 100 моїх українськмх колег, у тому числі голова Національна спілка журналістів України (НСЖУ) Сергій Томіленко.

На першій панелі кампусу презентували документальний фільм, який зняв про Резиденцію Xhemajl Rexha – голова Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës – AGK . Я також поділилася власним досвідом життя та роботи у Приштині. Цей проект – можливість для України залишатись у медійному просторі Західних Балкан, попри агресивну пропаганду росії.

Медіаюристка Flutura Kusari розповіла про програму та зазначила, що залишилось іще кілька місць для українських медійників. Подавайтесь!

Людмила МАКЕЙ

Опубліковано у В громадських організаціях, Захист і підтримка України | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.