У Прилуках запрацювала перша на Чернігівщині сонячна електростанція

Перший крок на зустріч енергетичної незалежності області зроблено в Прилуках. Місто стало дебютантом у процесі реалізації світового економічного механізму «зелений тариф», що спрямований на розвиток альтернативної енергетики, в даному випадку, використання енергії сонця.

«Ми зараз всі хочемо бути незалежними, в першу чергу, від енергоносіїв. І це перший крок до незалежності. До того ж така станція екологічно безпечна, і в повітря за рік не буде викинуто 70 тон вуглекислого газу», – зауважив на відкритті станції ініціатор проекту депутат обласної ради Анатолій Мирошниченко.

На відкритті станції був також перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук. За його словами встановлювати такі станції на 40-50 кіловат можливо і це буде вирішувати всі проблеми, саме головне бюджетне забезпечення. «Втілюючи в життя енергозберігаючі технології, ми залучаємо інвестиційні кошти Євросоюзу, а це продовження цієї самої роботи. «Зелена» енергетика дає можливість економити бюджетні кошти взагалі», – наголосив Валентин Васильович.

Євген КАЛІН

Опубліковано у На Чернігівщині | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.