У селах мають бути сучасні амбулаторії з найкращим обладнанням та Інтернетом

5 квітня питання децентралізації та регіонального розвитку розглядалось на засіданні Кабінету Міністрів не в Києві, а у Вінниці. Тут зібралось керівництво обласних і міських рад України.

Після урядової наради Петро Порошенко спілкувався з представниками регіональних ЗМІ та відповідав на їхні питання. 

Він наголосив, що фінансування Донецької та Луганської областей є головним пріоритетом української влади. На одного мешканця цих областей виділяється найбільше коштів з державного бюджету України, ніж мешканцю будь-якої області.

«Вони найбільш постраждали від війни, тому кошти з державного бюджету повинні йти і на відновлення зруйнованої інфраструктури, і на компенсацію пошкодженого житла, і на допомогу тимчасово переміщених осіб. Ми маємо підтримати наших людей!», – підкреслив Петро Порошенко.

Крім того, Президент нагадав про реалізацію своєї програми щодо модернізації та розвитку сільської медицини: «14 мільйонів українців живуть у сільській місцевості. На сьогоднішній день технічні можливості, які існують у світі, дадуть їм можливість в найкоротші терміни дати доступ до якісних медичних послуг через телемедицину», – наголосив Глава держави.

За його словами, 4 мільярди гривень минулого року і 1 мільярд гривень цього року спрямовані на сільську медицину: «Сільська медицина має відродитися. Це моє доручення. У селах мають бути сучасні амбулаторії з найкращим обладнанням та Інтернетом. І я докладу всіх зусиль, аби цей проект запрацював з цього року», – наголосив Петро Порошенко.

За матеріалами Прес-служби Президента України

Опубліковано у Інше | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.