У Семенівці молодий лікар і його сім’я отримали роботу та житло

6 січня відбулась знакова подія для Семенівського району – голова районної державної адміністрації Сергій Деденко вручив ордер на право проживання у службовій квартирі лікарю-офтальмологу Віталію Зволю та його родині. Це вже друга квартира передана лікарям за два роки.    

За ініціативи голови районної державної адміністрації в районі була розроблена та діє Програма забезпечення житлом медичних працівників закладів охорони здоров’я Семенівського району Чернігівської області на 2015-2017 роки, заходи якої спрямовані на розв’язання проблеми забезпечення житлом лікарів.

Для залучення медичних працівників, необхідно надати їм певні соціальні гарантії, а, найкраще – надати житло.

У 2016 році розпочався ремонт двокімнатної квартири загальною площею 52,3 квадратних метра, що перебуває у спільній власності територіальних громад міста та сіл Семенівського району і знаходиться в оперативному управлінні закладів охорони здоров’я району.

На ремонт службового житла для лікарів були залучені кошти районного бюджету у сумі 80 тисяч гривень і спонсорська допомога, яку надали Семенівський агролісгосп та ПП «Семенівська мануфактура».

Напередодні свята Різдво Христове молодий лікар і його сім’я отримали роботу та житло, а жителі району гарного спеціаліста – лікаря – офтальмолога.

За матеріалами сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Семенівської райдержадміністрації

Опубліковано у На Чернігівщині | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.