У Сосницькій громаді розробили Програму вдосконалення послуги водопостачання та водовідведення

Займалась розробкою цього важливого документа робоча група, до складу якої увійшли голова громади, начальники відділів, керівники комунальних підприємств, громадськість та консультант Програма DOBRE Володимир Мережко.

Працювали над комплексною програмою 3 місяці.

Вона прогнозує реалізацію 21 проекту, які передбачають:

закупівлю екскаватора та обладнання;
будівництво свердловин та очисних споруд;
реконструкцію системи водопостачання та водовідведення;
підвищення рівня кваліфікації комунальників;
проведення інформаційних заходів.

DOBRE виділяє 70 тисяч доларів на реалізацію одного з проєктів, а саме придбання екскаватора-навантажувача. Який, до речі, вже цими днями доставили до громади. Детальніше про це згодом.

«21 проєкт! Це не ілюзорні ідеї, а цілком перспективні проєкти. Програма розрахована на 4 роки. І дякуючи таким партнерам, як Програма USAID DOBRE, у нас є всі шанси реалізувати більшу частину з них.

Ми вже придбали екскаватор. Буріння нової свердловини вже скоро завершиться. Зараз завершуємо роботу з оновлення проєкту будівництва свердловини для жителів Загребелля та Новоселля», – прокоментував голова громади Андрій Портний.

Після презентації комунікаційного плану реалізації плану покращення послуги, робоча група голосуванням підтримала проєкт програми.

Володимир Мережко, консультант Програми DOBRE, подякував присутнім за гарну роботу та порекомендував селищному голові винести документ на розгляд найближчого засідання сесії.

Захід відбувся у рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (#DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).Роман ДРОБЯЗКО

Опубліковано у На Чернігівщині, Співпраця з органами влади | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.