У столиці відбувся конкурс-фестиваль «Про-фест»

8 червня у місті Києві відбувся Міжнародний конкурс-фестиваль творчості «Про-фест». У цьому році на фестиваль приїхали учасники з багатьох регіонів України, Польщі та Білорусі.

У фестивалі також взяли участь і показали свою майстерність учні Сосницької дитячої музичної школи іені Марка Федоровича Полторацького. В підсумку вони отримали 11 нагород, серед яких 5 перших, 5 других та 1 третє місце.

Слід відмітити належну фахову підготовку та виконавську майстерність наших учнів, яких підготували викладачі Вячеслав Петрович Рашинський та Євгеній Валерійович Григорук, а також подякувати потужній групі підтримки – батькам наших учнів.

А ось імена наших переможців:

1 місце – Олександр Савченко (труба), Олександр Кирієнко (гітара); Роман Чухненко (труба), Володимир Дєрюгін(баритон), естрадний духовий оркестр «Наша перлина»;

2 місце –  Софія Валькевич (естрадний вокал), Євгеній Красиловець (труба), Поліна Сидорець (флейта), Святослав Зайчук (баритон), вокально-інструментальний ансамбль «Дивограй;

3 місце – Софія Корзун (саксофон).

Щира вдячність за підтримку та допомогу у підготовці до конкурсу відділу освіти, культури, молоді та спорту Сосницької селищної ради.

Бажаю всім подальших творчих успіхів і нових перемог на мистецькому олімпі!

Аліна ПОДА, директор Сосницької дитячої музичної школи імені М. Ф. Полторацького

Опубліковано у Інше | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.