У сусідній з Чернігівщиною Брянщині вже більше тисячі інфікованих

Темп зростання кількості хворих коронавірусною інфекцією у сусідній з Чернігівською Брянській області залишається одним з найвищих в «провінційній» Росії. За минулу добу, 3 травня, кількість хворих збільшилась ще на 102 людини.

За даними регіонального оперативного штабу на 10:00 понеділка, 4 травня, число хворих COVID-19 в регіоні досягло 1250 чоловік. Виросла і офіційно підтверджена летальність – померлими від COVID-19 тепер вважаються 12 чоловік.

Випадки COVID-19 зареєстровані в 30 муніципалітетах Брянської області – без інфікованих залишився тільки Суражський район. Найбільше хворих у Брянську – 61 людина. Найбільшим осередком інфекції залишається місто-супутник обласного центру Сільце – і там кількість хворих зросла до 122 осіб. Місто продовжує перебувати на карантині, в’їзди в місто охороняються поліцією. Далі в порядку спадання – Брянський (72), Дятьковський (75), Карачевський (57), Унечський (34) і Стародубський (34) райони.

За даними регіонального оперативного штабу, одужали та виписані з лікарень 293 особи (+15 видужали). Всього проведено 16843 тестів на COVID-19 .

Джерело: http://bryansk.news/

Олексій ОРЄХОВИЧ

Читайте також:

Число официальных жертв COVID-19 в Брянской области «перевалило» за первый десяток

Опубліковано у Анонси, оголошення. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.