У тривалому протистоянні з московським режимом переміг Степан Бандера!

Сьогодні з іменем Степана Бандери на устах, як і в буремні 1940-50-ті, Україна веде боротьбу з московським аґресором. Й так, як переміг Степан Бандера, в цій екзистенційній борні переможе і Українська держава!

Незважаючи на перманентну повітряну загрозу, ми й цьогоріч
в селі Старий Угринів на родинному обійсті Степана Бандери урочисто відзначили 115-у річницю від дня Його народження – спільно всією громадою помолилися за упокій душі, поклали квіти до пам’ятника, вклонилися Його пам’яті.

Так водиться в людській природі, що на межі старого й нового року ми загадуємо собі символічні бажання та бажаємо їх здійснення. Й всі ті, хто традиційно в перший день нового року приходив і приходить на обійстя Степана Бандери, загадують такі бажання для Української Держави та для Української Нації, ретранслюючи їх у вселенський Господній простір крізь призму ідей і життєвого чину Степана Бандери. І ці бажання мають властивість здійснюватися.

Ми прагнули Української Держави, яка була ціллю всього життя Степана Бандери і це бажання збулося! Сьогодні вона є тим найвеличнішим пам’ятником Бандері, який, на відміну від пам’ятників у Старому Угринові чи Мюнхені, московський режим не в змозі підірвати. І цей пам’ятник не статичний, а такий же динамічний в розбудові й довершенні його досконалості, як храм Святого Сімейства в Барселоні, що ось уже більше 150 років будується в прагненні кінцево викінчити задум його геніального архітектора. Так і Українська Держава ще довго буде творитися на основі фундаментальних ідей Степана Бандери й очолюваного ним бандерівського національно-визвольного руху.Олександр СИЧ

Опубліковано у В громадських організаціях, Вшанування пам'яті, Герої не вмирають, Захист і підтримка України. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.