Участь земляків у VI Відкритому фестивалі традиційної слов”янської культури та бойових єдиноборств “Київська Русь

17 серпня 2013 року в смт Любечі відбувся VI Відкритий фестиваль традиційної слов’янської культури та бойових єдиноборств «Київська Русь», започаткований обласною державною адміністрацією в рамках відзначення 22-ї річниці незалежності України, присвячений 1025-річчю хрещення Київської Русі та 1030-річчю від дня народження Преподобного Антонія Печерського, головною метою якого є пропаганда історичних, культурно-мистецьких надбань Сіверського краю, народних художніх промислів, розвиток туризму, популяризація традиційних видів єдиноборств.

image002 Делегація Ріпкинського відділення

Участь в VI Відкритому фестивалі традиційної слов’янської культури та бойових єдиноборств «Київська Русь» взяли: народний депутат України Чечетов М., в.о. заступника голови обласної державної адміністрації Музика Ю., перший заступник голови обласної ради Коробка І., голова районної державної адміністрації Герасенко В., голова районної ради Бугай В., делегація Лоєвського району Гомельської області Республіки Білорусь на чолі з Кауровою Н., заступником голови Лоєвського районного виконавчого комітету Гомельської області Республіки Білорусь.

Вже кілька років поспіль у цих святкових заходах буре участь також представницька делегація Ріпкинського відділення Чернігівського земляцтва. Цього разу у фестивалі взяли участь Гуртова А., Федяй В., Пінчук В., Граб С., Мурашко Н., Петраньов Г., Волохін М.

За участі земляків відбулося відкриття пам’ятного знаку «Хрест» на місці колишнього Антонієва печерного монастиря, урочисте покладання квітів до пам’ятника 900-річчю Любецького з’їзду князів на Замковій горі, пам’ятних знаків Любеча, Ш фестиваль-конкурс дзвонарів «Любецький передзвін», урочисте відкриття фестивалю.

В програмі свята також були виступи творчих колективів Чернігівщини та гостей фестивалю (голандсько-російського фольклорного ансамблю «Зарянка» з м.Вахенінген (Нідерланди), виступи клубів бойових єдиноборства, естрадних виконавців з Чернігівщини та Славутича, фаер–шоу та святковий феєрверк.

Під час проведення фестивалю діяли: виставка-експозиція «Любеч стародавній», виставка-ярмарок «Містечко майстрів», виставка територіальних громад Ріпкинщини, дитячий театралізований ігровий майданчик, організована спротивно-розважальна програма для дітей та школярів, працювала святкова торгівля.

Від Ріпкинського відділення земляцтва шкільній команді Любецької ЗОШ –переможцю спортивних змагань з волейболу було вручено перехідний  кубок.  В ході фестивалю відбулась зустріч з заступником Любецького краєзнавчого музею Федорченом А., на якій було передано для музею примірники газети “Отчий поріг” з його статтею “Переправа, переправа…” та обговорили наступні публікаї по цій важливій темі до 70-річчя визволення Чернігівщини.

Транспорт для поїздки був любязно наданий Гуртовою А.

image004Кубок для переможців змагань

image006Біля Дніпра

image008На Замковій горі

Фото Пінчука В.,  текст Литвина О.

Опубліковано у У відділенях | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.