УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №212/2022

Про відзначення державними нагородами України

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі постановляю:

Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІ ступеня

БІЛЯЄВА Сергія Євгеновича — старшого лейтенанта

ВАЛІХОВА Олександра Володимировича — підполковника

ГАЛЮКА Олександра Валентиновича — старшого лейтенанта

ЛЮБАВІНА Володимира Вікторовича — підполковника

ОРИНЧИНА Андрія Романовича — полковника

РОЗЛАЧА Павла Івановича — підполковника

ШАШКА Дмитра Олександровича — підполковника

Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня

ВИСОЦЬКОГО Олега Ігоровича — лейтенанта

ГАВРИСЮКА Вадима Васильовича — лейтенанта

ГАРБУЗЮКА Андрія Миколайовича — підполковника

ІЛЬЧУКА Максима Олександровича — майора

КАРПЕНКА Станіслава Сергійовича — капітана

КОБИЛЯНСЬКОГО Володимира Івановича — підполковника

КОРЧИНСЬКОГО Олександра Сергійовича — старшого лейтенанта

ЛАВРУСЯ Вадима Васильовича — полковника

МАЛИКА Дмитра Володимировича — старшого лейтенанта

НАДІЧА Євгенія Олексійовича — старшого лейтенанта

ОЛЕКСЮКА Юрія Сергійовича — майора

ПАНЕЗЬОРОВА Руслана Володимировича — капітана

ПАНЬКА Андрія Івановича — старшого лейтенанта

ПОПОВИЧА Богдана Любомировича — лейтенанта

РАТИЧА Андрія Остаповича — старшого лейтенанта

РЕВУ Романа Валерійовича — лейтенанта

СКОТНІЦЬКОГО Юрія Івановича — лейтенанта

УСАНОВА Андрія Юрійовича — підполковника

ЯСЕНКА Дмитра Андрійовича — капітана

Нагородити орденом «За мужність» І ступеня

МАРИНЯКА Віталія Миколайовича — капітана

Нагородити орденом «За мужність» ІІ ступеня

СКОБЛЮ Олексія Миколайовича (посмертно) — старшого сержанта

СУРАЙКІНА Олександра Миколайовича — підполковника

Нагородити орденом «За мужність» ІІІ ступеня

АГАПІТОВА Дмитра Андрійовича — старшого матроса

АЛЬБЕРТА Крістіана Вадимовича — солдата

БІГНЯКА Руслана Володимировича — старшого матроса

БІЛЕТІНА Олексія Андрійовича — старшого сержанта

БІЛОГО Максима Олеговича — старшого лейтенанта

БЛАЖКА Ярослава Олександровича — старшого солдата

БОНДАРЕНКА Павла Сергійовича — старшого солдата

БОНДАРЧУКА Сергія Георгійовича — солдата

БОРЕЙЧУКА Ігоря Юрійовича — солдата

БОРЩУКА Владислава Сергійовича — солдата

БРЕЦКА Ярослава Ярославовича — солдата

БУГИНУ Івана Михайловича — солдата

БУРИКА Романа Орестовича — солдата

БУРЛАКУ Івана Володимировича — матроса

ВЛАСЮК Марію Юріївну — сержанта

ВОЗІЯНА Віталія Олексійовича — молодшого сержанта

ГАМБАРОВА Сабіра Ельшановича — солдата

ГЕРАСИМОВИЧА Петра Сергійовича — головного сержанта

ГЕРІХА Владислава Станіславовича — старшого лейтенанта

ГОЛУБА Віталія Анатолійовича — солдата

ГРЕЧАНЮКА Радислава Юрійовича — солдата

ГРІДНЄВА Дмитра Сергійовича — старшого матроса

ГРОШОВА Сергія Леонідовича — сержанта

ГУМЕНЮК Тетяну Віталіївну — молодшого сержанта

ДАНИЛЬЧЕНКА Володимира Сергійовича (посмертно) — солдата

ДУБІЧА Олександра Вячеславовича — старшого солдата

ДУДКА Владислава Вікторовича — солдата

ДУДЯКА Івана Михайловича — старшого сержанта

ЄГОРОВА Олександра Ігоровича — молодшого сержанта

ЄФРЕМОВА Альберта Альбертовича — солдата

ЗАІКУ Романа Віталійовича — солдата

ЗАПРІКУТЕНКА Миколу Анатолійовича — солдата

ЗОБКІВА Ігоря Максимовича — солдата

ІЩУКА Владислава Вікторовича — солдата

КАРПУНІНА Максима Олександровича — сержанта

КАЧМАРА Олега Петровича — сержанта

КАШНІКОВИЧА Назарія Едуардовича — солдата

КЛИМЕНКА Олега Сергійовича — старшого солдата

КОЗАЧУКА Максима Ігоровича — молодшого сержанта

КОНЯГУ Віталія Володимировича — головного корабельного старшину

КОРНІЙЧУКА Івана Миколайовича — молодшого сержанта

КОРНЯ Руслана Богдановича — солдата

КОРОЛЯ Віктора Сергійовича — старшого лейтенанта

КОФЕЛЯ Дениса Анатолійовича — старшого солдата

КРИВЦУНА Віктора Васильовича — молодшого сержанта

КСЕНЕВИЧА Владислава Івановича — солдата

КУЗЬМІНОВА Валерія Володимировича — головного сержанта

ЛУЩИКА Павла Олексійовича — старшого солдата

МАКАРЕНКА Тараса Андрійовича — старшого матроса

МАКАРОВА Ігоря Олеговича — солдата

МАМЧУРА Тараса Павловича — солдата

МИХАЛЬЧУКА Павла Петровича — старшого солдата

МОТУЛЬКА Михайла Васильовича — солдата

МУЛЯВКУ Володимира Ігоровича — старшого лейтенанта

НЕСТЕРЕНКА В’ячеслава Миколайовича (посмертно) — штаб-сержанта

НЕЧЕПУРЕНКА Юрія Юрійовича — солдата

НИКИТЮКА Мирослава Леонідовича — старшого сержанта

ОБЕРТЮХА Олександра Миколайовича — молодшого сержанта

ОВЧАРА Івана Володимировича — старшого лейтенанта

ПАВЛЮКА Олександра Васильовича — солдата

ПАНАСА Петра Степановича — старшого солдата

ПАТРАЩУКА Миколу Миколайовича — старшого солдата

ПІЦУРУ Івана Юрійовича — солдата

ПОВОРОЗНЮКА Олександра Миколайовича — старшого солдата

ПОПОВИЧА Дмитра Сергійовича — старшого солдата

ПОРОДЬКА Олега Васильовича — солдата

РАТУШНЯКА Володимира Володимировича — капітана

РЕУСА Вадіма Валерійовича — старшого солдата

РОГАНОВА Єлісея Олександровича — солдата

РОМАНІВА Василя Вікторовича — штаб-сержанта

РОССІХІНА Андрія Володимировича — солдата

РУДОГО Андрія Ярославовича — молодшого сержанта

РУСА Петра Васильовича — старшого солдата

РЯБУХІНА Андрія Сергійовича — солдата

САВЕНКА Максима Сергійовича — старшого сержанта

СЕЛІВАНОВА Юрія Олеговича — солдата

СЕМЕНЮКА Валентина Васильовича — старшого солдата

СЛИЖУКА Павла Володимировича — старшого солдата

СОБКА Пантелеймона Юрійовича — головного корабельного старшину

СТЕБЛІЯ Дмитра Миколайовича — молодшого сержанта

ТАЦЮНА Миколу Васильовича — старшого солдата

ТЕРЕЩЕНКА Романа Романовича — солдата

ТИРПАКА Артура Юрійовича — солдата

ТКАЧЕНКА Володимира Олександровича — солдата

ТОВТА Олега Павловича — старшого солдата

ТУРЯНСЬКОГО Василя Михайловича — майора

УГРИНА Юрія Юрійовича — солдата

УДОВЕНКА Олександра Валерійовича — полковника

ФАРМАГЕЯ Олега Григоровича — сержанта

ФЕЩЕНКА Владислава Васильовича — солдата

ФУРСОВА Ігоря Сергійовича — солдата

ХОМЕНКА Едуарда Олександровича — солдата

ЧУМАКА Андрія Володимировича — солдата

ЧУХАЯ Сергія Сергійовича — солдата

ШАПОШНІКОВА Віктора Віталійовича — матроса

ШЕВЧЕНКА Ігоря Олексійовича — солдата

ШКРУМКА Миколу Анатолійовича — солдата

ЯРОША Миколу Сергійовича — старшого сержанта

ЯЦЬКА Юрія Вікторовича — сержанта

Нагородити орденом Данила Галицького

АНДРОЩУКА Євгена Михайловича — старшого сержанта

ЦУРІКУ Сергія Володимировича — полковника

Нагородити медаллю «За військову службу Україні»

АНДРУЩЕНКО Анну Олександрівну — старшого матроса

ГАПОНОВА Олексія Володимировича — полковника

ДАНИЛЮКА Богдана Сергійовича — сержанта

КЛІМЧУКА Сергія Анатолійовича — старшого солдата

ЛАВРЕНЮК Олену Олександрівну — старшого матроса

ЛАВРЕНЮКА Володимира Юрійовича — старшого солдата

МАРТИНЕНКО Світлану Сергіївну — старшого матроса

МІНІХА Юрія Олександровича — сержанта

НАВРОЦЬКОГО Дмитра Юрійовича — молодшого сержанта

ОПАНАСЮКА Євгена Володимировича — лейтенанта

РОГАЧЕВСЬКОГО Олександра Ігоровича — молодшого сержанта

СОВУ-ЛІСОВЦЯ Володимира Олександровича — сержанта

ЦІМАРА Артура Олександровича — молодшого сержанта

ЩЕРБАКОВА Олексія Миколайовича — полковника

Нагородити медаллю «За бездоганну службу» ІІІ ступеня

КЛИСЯ Олександра Івановича — полковника

МЕДЯНОГО Анатолія Петровича — полковника

САВЧЕНКА Андрія Олексійовича — полковника

Нагородити медаллю «Захиснику Вітчизни»

БІЛОГО Олексія Володимировича — старшого матроса

ГОНЧАРЕНКА Артура Сергійовича — старшого сержанта

ДОБУГАЄНКА Євгенія Вікторовича — сержанта

КУЗЬМЕНКО Наталію Володимирівну — майстер-старшину

ЮЗЬВ’ЯК Світлану Євгенівну — старшого сержанта.

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

4 квітня 2022 року

Опубліковано у Захист і підтримка України | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.