УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №328/2022

Про відзначення державними нагородами України

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі постановляю:

Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІ ступеня

ОДУДА Вадима Миколайовича — старшого лейтенанта

ШЕРЕМЕТА Романа Олександровича — полковника

Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня

ГУБУ Романа Володимировича — полковника

ДЕНИСЮКА Олександра Васильовича — майора

ЄГОРОВА Іллю Володимировича — полковника

КАЗНАЧЕЄВА Артема Миколайовича — старшого лейтенанта

КИРИЧЕНКА Олега Миколайовича — лейтенанта

КІСІЛЬОВА Сергія Станіславовича — генерал-майора

КОРЖОВА Ісуса-Назара Андрійовича — лейтенанта

КУНИЧКУ Олександра Вікторовича — старшого лейтенанта

КУЧЕРУКА Дмитра Васильовича — майора

МАЙДЮКА Сергія Валентиновича — майора

МАРИНИЧА Михайла Петровича — старшого солдата

МАРЧЕНКА Руслана Сергійовича — молодшого сержанта

МЕЛЬНИКА Вадима Володимировича — майора

ОСТРОВСЬКОГО Богдана Богдановича — старшого лейтенанта

ПОЛЯНЧИЧА Василя Петровича — старшого лейтенанта

ПУЛІНЦЯ Дмитра Леонідовича — капітана

РОМАНЕНКА Миколу Сергійовича — старшого лейтенанта

САЛТИЦЬКОГО Олександра Октавійовича — полковника

САЯПІНА Олександра Євгеновича — підполковника

СВИРИДЕНКА Семена Михайловича — капітана

ХИЖНЯКА Віталія Петровича — полковника

ШАТАЛОВА Сергія Сергійовича — майора

Нагородити орденом «За мужність» ІІ ступеня

ГУТНІКА Олексія Геннадійовича — матроса

КОРЖАНА Станіслава Юрійовича — молодшого сержанта

КУСТОВА Артема Михайловича — старшого сержанта

ОВЧАРА Ярослава Михайловича — молодшого сержанта

ОПАНАСЮКА Євгена Володимировича — старшого лейтенанта

ПАРИГІНА Сергія Сергійовича (посмертно) — старшого солдата

ФЕДІШИНА Дмитра Дмитровича — молодшого сержанта

ЧОРНІЯ Романа Ярославовича (посмертно) — сержанта

Нагородити орденом «За мужність» ІІІ ступеня

АВДЄЄВА Олександра Івановича (посмертно) — солдата

АЛЄКСЄЄВА Олександра Сергійовича — молодшого сержанта

АСАЧЕВА Віталія Ярославовича — старшого сержанта

АСЛАНЯНА Армена Альбертовича — майора

АФОНІНА Артема Романовича — старшого солдата

БЕРЕЖНОГО Віталія Вікторовича (посмертно) — старшого солдата

БІЛЕЦЬКОГО Ігоря Васильовича — старшину

БІЛОУСОВА Сергія Сергійовича (посмертно) — солдата

БОНДАРЕНКА Олександра Олександровича — матроса

БОНДАРЯ Андрія Михайловича — старшого солдата

ВАВРИЩУКА Владислава Вадимовича — старшого лейтенанта

ВАСИЛЕНКА Олександра Сергійовича — солдата

ВОЛКОВА Сергія Олександровича — солдата

ГЕРАСИМЕНКА Валерія Миколайовича — старшого солдата

ГРАБАРЧУКА Олега Сергійовича — солдата

ДЕМЧЕНКА Валерія Вадимовича — молодшого сержанта

ДРУЖИЦЬКОГО Ростислава Олександровича — лейтенанта медичної служби

ДРУСІНОВА Олександра Олександровича — старшину 2 статті

ЗАБОРІНА Сергія Миколайовича — старшого сержанта

ЗАКРЕВСЬКОГО Антона Валерійовича (посмертно) — солдата

ІВАНОВА Сергія Андрійовича — старшого матроса

ІВАЩУКА Володимира Михайловича — солдата

КАЛАНДІЯ Валерьяна Леонтійовича — головного сержанта

КАЩАВЦЕВА Віталія Валерійовича — солдата

КИРИЛЕНКА Юрія Юрійовича — старшого солдата

КИРПУ Віталія Миколайовича — старшого матроса

КЛЄВЦЯ Віталія Анатолійовича — старшого матроса

КЛУШИНА Дмитра Володимировича — старшого солдата

КОЖУШКА Олександра Сергійовича (посмертно) — старшого солдата

КОЗАКУЛА Юрія Борисовича (посмертно) — сержанта

КОЗЕРЕНКА Тараса Миколайовича — штаб-сержанта

КОРІНЕЦЬКОГО Андрія Дмитровича — солдата

КРАВЧЕНКА Віктора Володимировича — матроса

КУЗЬМЯКА Євгенія Миколайовича — старшого солдата

ЛАМЗУ Олексія Анатолійовича — солдата

ЛАХНА Сергія Олексійовича — старшого солдата

ЛІПАТОВА Олександра Валерійовича — солдата

МИХАСЕНКА Микиту Сергійовича — матроса

МІЛЮКОВА Дениса Олександровича — солдата

МІШНЬОВА Дениса Валерійовича — старшого солдата

МОГИЛЬНОГО Владислава Володимировича — сержанта

МОРГУНА Ігоря Валерійовича (посмертно) — сержанта

МУКОМЕЛУ Романа Ігоровича (посмертно) — сержанта

НАПАСНОГО Романа Юрійовича — головного сержанта

НЕВАРА Сергія Федоровича (посмертно) — старшого солдата

НЕСТЕРЕНКА Віктора Олександровича — солдата

НІКОЛАЄНКА Андрія Борисовича — молодшого сержанта

НОЖОВА Максима Геннадійовича — матроса

ПАВЛОВИЧА Ярослава Михайловича (посмертно) — солдата

ПАНДАЗІ Юрія Вікторовича — молодшого сержанта

ПАНЧЕНКА Володимира Сергійовича — старшого лейтенанта

ПАСТИРЯ Романа Івановича — старшого солдата

ПАШНЕНКА Володимира Анатолійовича — молодшого сержанта

ПЕРЕВЕДЕНЦЕВА Василя Миколайовича — солдата

ПІНЧУКА Руслана Григоровича (посмертно) — солдата

ПОГРЕБНЯКА Михайла Юрійовича — сержанта

ПОДОБНОГО Федора Максимовича — матроса

ПОЛУПАНА Миколу Миколайовича — солдата

ПРИСТАВСЬКОГО Олексія Ростиславовича — молодшого сержанта

ПРИХОДУ Андрія Миколайовича — молодшого сержанта

ПРОКОПЧУКА Сергія Івановича (посмертно) — старшого сержанта

РУДНЄВА Артема Олександровича — солдата

САДОВСЬКОГО Дениса Володимировича (посмертно) — старшого солдата

САМОФАЛА Сергія Андрійовича — капітана

СЕРБІНА Андрія Миколайовича — капітана

СЕРГЕЄВА Дмитра Івановича (посмертно) — молодшого лейтенанта

СЕРДЮКА Ярослава Миколайовича — старшого солдата

СИВУЛЬКА Романа Володимировича — старшого сержанта

СИДОРЕНКА Андрія Анатолійовича — сержанта

СІРОША Дениса Олександровича — старшого солдата

СОЛОГУБА Віктора Васильовича — старшого солдата

СОЛОМОНА Вячеслава Сергійовича — старшого солдата

СОХАНЯ Артема Юрійовича — старшого лейтенанта

СПАСЬОНОВА Михайла Юрійовича — старшого лейтенанта

СТЕПАНЧЕНКА Андрія Михайловича — солдата

СТЕПУКА Андрія Михайловича (посмертно) — молодшого сержанта

СТОЛЯРА Тараса Олександровича — молодшого лейтенанта

СУХОВЕЦЬКОГО Олексія Ігоровича — солдата

ТИМОШЕНКА Юрія Євгеновича — молодшого сержанта

ТРОФІМЕНКА Олександра Валентиновича — солдата

ФАЙЗУЛЛІНА Леоніда Габдульноровича — головного корабельного старшину

ФАЛАЛЄЄВА Дениса Івановича — молодшого сержанта

ХАНАСА Івана Васильовича — старшого лейтенанта

ХВАСТЬОНКА Валентина Валентиновича — солдата

ЦЕХМЕЙСТРУКА Костянтина Дмитровича — капітана 3 рангу

ЦИКМАНА Андрія Олександровича — сержанта

ЧОРНОГО Сергія Олександровича — солдата

Нагородити орденом Данила Галицького

АРОВИЧА Йосипа Миколайовича — старшого лейтенанта

КОРНІЄНКА Андрія Ігоровича — головного сержанта

МАЛИША Івана Олександровича — майора

МАРИНЯКА Віталія Миколайовича — капітана

МЕЛЬНИКА Антона Леонідовича — підполковника

ТІЩЕНКА Володимира Сергійовича — полковника

Нагородити медаллю «За військову службу Україні»

АЛЕКСЄЄВА Данила Петровича — солдата

АНІСОВА Антона Олександровича — старшого матроса

БАЙЦУРАКА Андрія Ігоровича — старшого сержанта

БОГАТИРЯ Сергія Миколайовича — майора

БРЕЗІЦЬКОГО Анатолія Станіславовича — молодшого сержанта

ВИХОВАНЦЯ Ярослава Івановича — сержанта

ГАЛЯСА Юрія Петровича — солдата

ГИНДУ Ігоря Степановича — капітана

ДЗЮБУ Сергія Петровича — сержанта

ДУБОВИЧА Віктора Сергійовича — солдата

ІВАНОВА Богдана Вячеславовича — старшого лейтенанта

КАРПОВА Олександра Васильовича — солдата

КОВАЛЕВСЬКОГО Олексія Андрійовича — солдата

КОВТУНА Артема Миколайовича — старшого лейтенанта

КОЛИНЮКА Андрія Миколайовича — капітана

КОРЛЮКА Валерія Олександровича — солдата

КОТЕЛЕВИЧ Лілію Олександрівну — молодшого лейтенанта

КРАВЧЕНКА Юрія Михайловича — майора

КУЛІШЕНКА Романа Юрійовича — сержанта

КУЛЯВЦЯ Віталія Івановича — солдата

ЛИТВИНА Андрія Романовича — підполковника

МЕЛЬНИКА Володимира Дмитровича — солдата

МЕЛЬНИКА Дениса Сергійовича — старшого солдата

НАЛИВАЙКА Івана Валерійовича — солдата

ПЕРШИНА Сергія Володимировича — солдата

ПОВАЖНЮКА Вячеслава Валерійовича — старшого сержанта

РОЗУМНОГО Володимира Володимировича — підполковника

РОМАШОВА Валентина Андрійовича — полковника

САВЧЕНКА Максима Сергійовича — сержанта

СЛОБОДЯНА Артема Володимировича — молодшого сержанта

СНІСАРЯ Олега Вікторовича — солдата

ТЕРЕХОВА Кирила Володимировича — підполковника

ХИЖНЯКА Владислава Дмитровича — старшого сержанта

ХМАРУ Романа Віталійовича — лейтенанта

ЧЕРНЕЦЬКОГО Сергія Валентиновича — солдата

ШАРАНЮКА Руслана Ігоровича — старшого солдата

ШЕСТОПАЛА Євгенія Олеговича — сержанта

ШИШКІНА Дениса Олександровича — солдата

ШПАРТЬКА Дениса Євгеновича — старшого сержанта

ЯЩЕНКА Романа Миколайовича — старшого сержанта

Нагородити медаллю “Захиснику Вітчизни”

АНКЕШЕВА Бауржана Маратовича — старшого солдата

БАРАНОВСЬКОГО Богдана Ігоровича — старшого сержанта

БАРШАЦЬКОГО Вадима Олександровича — старшого солдата

ГУЦЕЛЮКА Олександра Олександровича — лейтенанта

ДМИТЕРКА Віталія Володимировича — солдата

ДРАЙНУ Дмитра Миколайовича — старшого солдата

ІСАЧЕНКА Сергія Вікторовича — майора

КАЛЕНДЮКА Вадима Івановича — старшого солдата

КЕРІМОВА Артура Аразлийовича — солдата

КІНДИРИСЯ Володимира Йосифовича — головного сержанта

КОБРІКА Миколу Миколайовича — старшого солдата

ПЕТРЕНКА Олександра Сергійовича — солдата

ПУХАЛЬСЬКОГО Яна Яновича — лейтенанта

РАДЕЦЬКОГО Андрія Дем’яновича — солдата

РОГАЧЕВСЬКОГО Олександра Ігоровича — старшого солдата

РОМАНЕНКА Микиту Руслановича — солдата

САНЖАРУ Богдана Дмитровича — солдата

САНЖАРУ Романа Валерійовича — солдата

СТОРОЩУКА Ярослава Михайловича — штаб-сержанта

СУКА Олександра Петровича — полковника

УСАЧА Василя Михайловича — старшого солдата

ФЕЛЬДМАНА Якова Дмитровича — молодшого сержанта

ЧОПЕЯ Петра Ігоровича — старшого солдата

ЧУКУРА Василя Петровича — солдата.

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

11 травня 2022 року

Опубліковано у Захист і підтримка України | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.