Укладено договір про співпрацю між польською гміною та Сосницькою громадою

6 грудня, напередодні Дня місцевого самоврядування, в польському місті Ясло зібралися друзі, побратими, ті, хто будує історію стосунків не лише між містами, а й між державами, ті, хто формує майбутнє країн. Саме цього дня відбулася непересічна подія для Сосницької громади – Сосницький селищний голова Андрій Портний та Єва Голембовська (Ewa Gołębiowska), бурмістр Пільзно, підписали договір про співпрацю.

Договором передбачено запровадження довгострокових дружніх взаємовигідних відносин між Сосницею та Пільзно, інвестиційне, економічне співробітництво, співпраця та обмін досвідом у сфері науки, освіти, охорони здоров’я, культури і мистецтва, туризму, спорту, пожежно-рятувальної служби, комунального господарства, екології та раціонального використання природніх ресурсів, збереженні культурної спадщини й інших видів співробітництва, участь у програмах культурного обміну, обміну молодіжними і учнівськими делегаціями.

Співпраця також передбачає співробітництво у різних галузях: енергозбереження, знання сучасних технологій, використання концептуальних основ сталого розвитку міста та останні досягнення, поліпшення інвестиційного клімату, розвиток екотуризму, фестивальної індустрії, індустрії розваг, співпраця з громадськими організаціями.

Щиро сподіваємося, що співпраця між містами-партнерами буде плідною та принесе користь громадам обох міст.

Містечко Пільзно стане містом-побратимом Сосниці!

Крім керівника Сосницької ОТГ, з 5️ по 8️ грудня у місті Ясло також перебували керівники Менської та  Плисківської об`єднанних територіальних громад Чернігівської області. 6 грудня відбулося укладання відповідних договорів між гміною Бжостек та Плисківською громадою, гміною Жиракув та Менською громадою.

Андрій ТКАЧ

 

Опубліковано у Анонси, оголошення | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

1 коментар до Укладено договір про співпрацю між польською гміною та Сосницькою громадою

  1. Ганна Скрипка коментує:

    Чудова новина! Успіхів, Вам, друзі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.