Україна буде жити

Понад півтори тисячі населених пунктів звільнені від окупантів і українські військові продовжують звільняти нові.

На жаль, всі вони зазнали масштабних руйнувань, на відновлення яких потрібні колосальні кошти. І поки неможливо точно визначити вартість відбудови всієї країни, однак можливо вже сьогодні робити конкретні кроки для відновлення деокупованих територій. Для цього наразі створюють різні фонди, платформи та комунікації між бізнесом і постраждалими громадами. Зокрема, 19 жовтня відбувся RECOVERY FORUM UKRAINE 2022, мета якого було об’єднання зусиль уряду, бізнесу та різних організацій для відновлення нормального економічного життя громад, що потребують допомоги у відновленні.

На зустрічі територіальні громади мали можливість познайомитись з міжнародними фінансовими організаціями та потенційними інвесторами, дізнатись про джерела фінансування для відновлення та інше. А представники бізнесу мали змогу поспілкуватись з головами територіальних громад, що зазнали значних руйнувань, отримати інформацію про обсяги і потреби відбудови громад та долучитись до відновлення. Не зважаючи на повітряну тривогу, яка тривала більше трьох годин, учасники конференції змогли знайти спільні рішення, налагодити контакти та визначити основні пріоритети в подальшій співпраці.

Дякуємо Конфедерації будівельників України, виставці KyivBuild Ukraine, Aquatherm Kyiv, ReBuild Ukraine за підтримку територіальних громад та активну роль у комунікації бізнесу, держави та постраждалих громад. А також за чудово організований та проведений захід!

Все буде Україна! Віримо в перемогу і розквіт нашої держави.

Світлана ШАХ

Опубліковано у Захист і підтримка України | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.