В Укрінформі експерти обговорювали створення міжнародного спецтрибуналу для покарання росії

Організатором пресконференції на тему: «Міжнародний військовий трибунал: що змінилося за рік?» є Інститут дослідження війни та миру (IWPR).

Учасники: Антон Кориневич – Посол з особливих доручень Міністерства закордонних справ, який займається питаннями створення Спеціального трибуналу щодо злочину агресії проти України; Олег Гавриш – головний консультант кабінету керівника Офісу Президента України; Денис Маслов – голова Комітету з питань правової політики; Марія Мезенцева – голова Постійної делегації Верховної Ради України у ПАРЄ, голова підкомітету з питань наближення законодавства України до ЄС (Zoom); Юрій Белоусов – керівник Департаменту протидії злочинам, вчиненим в умовах збройного конфлікту, Офіс генпрокурора; Ентоні Борден – директор Інституту дослідження війни та миру (Zoom); Sir Geoffrey Nice KC – Emeritus Gresham Professor of Law. former lead prosecutor in the case of Slobodan Milosevic, Chair China Tribunal; Chair Uyghur Tribunal.

Модераторка: Ольга Гужва – керівниця проєкту «Голоси України», Інститут дослідження війни та миру (IWPR).

Питання до обговорення:

Трибунал для путіна. Які перспективи покарання росії та її керівництва у міжнародних судах?

Зареєстровані справи: які перспективи притягнути винуватців воєнних злочинів до покарання?

Притягання з найвищим рівнем визнання до відповідальності керівництва рф за вчинення агресії проти України: що зроблено у цьому напрямку за рік?

Міжнародний досвід: на що варто звернути увагу?

Коротко. Йде процес створення нової архітектури міжнародного права у глобальному просторі. Вона має сприяти виникненню нових нестандартних рішень щодо злочинів, які скоїла росія. Коли говоримо про трибунал для росії, то необхідно розуміти про, що йде мова – відповідальність країни чи особисто путіна та осіб, які вчинили збройну агресію проти України.

За повідомленням Українського національного інформаційного агенства «Укрінформ»

Детальніше за посиланням: https://www.ukrinform.ua/rubric-ato/3682185-stvorenna-spectribunalu-dla-pokaranna-rosii-eksperti-obgovoruut-so-zminilosa-za-rik.html

Опубліковано у Захист і підтримка України, ЗМІ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.