Ветеранській організації Сосниччини 30 років

Сьогодні, 14 лютого, відбулась конференція Сосницької районної організації ветеранів України. Цьогорічне районне зібрання ветеранів війни та праці стало ювілейним – тридцятим. 

Участь у роботі ветеранської конференції взяли голова районної державної адміністрації Валентин Очередько, заступник голови районної ради Геннадій Смаглюк, депутат обласної ради Дмитро Блауш, представники установ та організацій району, засобів масової інформації, а також самі ветерани.

Голова ради районної організації ветеранів Надія Кузьменко у своїй доповіді акцентувала увагу присутніх на проробленій роботі щодо соціального захисту ветеранів і людей похилого віку, патріотичного виховання молодого покоління, надання благодійної допомоги мешканцям понівечених війною Слов’янська та Авдіївки. Також Надія Яківна висловила подяку від усіх ветеранів району районній державній адміністрації, районній раді, керівникам ряду установ і організацій, педагогічним колективам навчальних закладів району, а також підприємцям Сосниччини за сприяння в діяльності районної ради ветеранів і допомогу людям похилого віку.

Перед ветеранами району виступив голова районної державної адміністрації Валентин Очередько. В своєму виступі Валентин Анатолійович щиро привітав ветеранів району з 30-літтям їх громадської організації, а також відмітив їх значний вклад в героїко-патріотичне виховання молоді, сприяння в поліпшенні соціального забезпечення ветеранів і людей похилого віку, активну громадську позицію.

Вітали ветеранів району заступник голови районної ради Геннадій Смаглюк, депутат обласної ради Дмитро Блауш, районний військовий комісар Віталій Щербатенко, заступник директора територіального центру Микола Кир’ян, сільські голови, керівники навчальних закладів. Також виступали голови первинних ветеранських організацій.

За значний внесок в розвиток ветеранського руху району, виховну і просвітницьку роботу серед молоді та з нагоди ювілею ветеранської організації ряд її членів було відзначено подяками та грамотами районної державної адміністрації, районної ради, а також організацій ветеранів області та району.

Надія Кузьменко також оголосила підсумки районного огляду-конкурсу по героїко-патріотичному, моральному і трудовому вихованню молоді присвяченому 70-річчю Перемоги над нацистами та вручила переможцям відзнаки районної ради організації ветеранів України. За зайняте друге місце в огляді-конкурсі грамотою нагороджений краєзнавчий гурток Великоустівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівником якого є активіст земляцтва Валентина Мовчан.

Віршовані та музичні дарунки ювіляру подарували представники районного будинку культури, Сосницької гімназії імені Олександра Довженка, дитячої музичної школи імені Марка Полторацького, народний аматорський фольклорний колектив «Криниці».

Після закінчення урочистого заходу зробили пам’ятне фото .

За матеріалами сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Сосницької райдержадміністрації

 

Опубліковано у На Чернігівщині, Ювілеї | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.