Відбулась презентація нової поетичної збірки

В п’ятницю, 24 травня, в Сосницькій центральній бібліотеці відбулась презентація нової поетичної збірки «Все владнається» відомого сосничанина, члена літературно-мистецького об’єднання «Убідь» Петра Феодосійовича Макаренка.

Своїм гумором і лірикою автор славиться не тільки в районі, а й далеко за межами області. В своєму доробку він має десять невеличких збірочок, в тому числі одна для дітей, і дві значні збірки, що видані в Менському ТОВ «Домінант».

Знайомлячи присутніх зі своєю новою книгою автор повідав, що спонсором видання є відомий меценат родом з Кудрівки Роман Солодаренко, а підготовлено видання до друку в центральній районній бібліотеці. Всі вірші, розміщені в збірці, написані за останній неповний рік після попереднього видання.

Познайомив Петро Феодосійович зі своїми новими ліричними творами та гуморесками. Звернув увагу присутніх на гумористичне оповідання, всі слова якого починаються з букви «В». Прозвучали на презентації і нові пісні на слова Петра Макаренка та музику Віри Ковальчук у авторському виконанні родини Ковальчуків.

Схвальні відгуки отримав автор від відомого письменника та поета, члена Національної спілки письменників України Миколи Петровича Адаменка, члена літературно-мистецького об’єднання «Убідь» Ніни Іванівни Поди та бібліотечних працівників.

Свої книги автор подарував всім бібліотекам району та передав для всіх центральних бібліотек районів області. Тож любителі творчості Петра Макаренка більш детально ознайомитися з його новими віршами можуть завітавши до бібліотек.

Лідія ХОЛЕЦЬКА

Опубліковано у Анонси, оголошення, На Чернігівщині | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.