Відбулася важлива зустріч

Вчора, 20 листопада, генеральний директор Асоціації підприємств інформаційних технологій України Юрій Пероганич, почесний член Ради ГО «Товариство «Чернігівське земляцтво», зустрічався з Віце-прем’єр-міністром України з Європейської і Євроатлантичної інтеграції Дмитром Кулебою.

У ході зустрічі домовилися про необхідність прискорення прийняття в Україні стандартів ЄС в сфері радіо і телекомунікаційного обладнання для укладання угоди з ЄС про оцінку відповідності та прийнятність промислової продукції (ACAA) – одного з важливих питань у стратегічному плані, який має Асоціація підприємств інформаційних технологій України – АПІТУ.

Крім того, вони обговорили  законодавчі перепони для розвитку української Вікіпедії, а саме відсутність в Україні «свободи панорами».

Юрій Йосипович передав Дмитру Івановичу інформацію про польський досвід відрахування 1% на користь громадських організацій з податку на прибуток фізичної особи. Він також розповів про «свою» Енциклопедію громадянського суспільства та запропонував ідею створення закритого вікісайту для дипломатів за зразком Диплопедії Держдепу США.

Юрій Пероганич і Дмитро Кулеба обговорили прогалини у висвітленні питань європейської інтеграції в українській Вікіпедії.  Зустріч виявилася насиченою і продуктивною.

Олексій ОРЄХОВИЧ

Опубліковано у Інше | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.