Відбулися спільні навчання

Планові спільні навчання підрозділів Збройних Сил України, силових відомств і органів місцевої влади відбулися в Сумській області під керівництвом командувача військ Оперативного командування «Північ» генерал-майора Віктора Ніколюка та за участі голови Сумської облдержадміністрації Дмитра Живицького.

В ході навчань військовослужбовці однієї з бригад ОК «Північ» відпрацювали практичні вправи з розгортання в бойове положення ПТРК «Корсар» з відпрацюванням умовного виконання вогневих завдань на імітаційних засобах.

Також підрозділ виконав здійснення маршу із розгортанням на визначеному рубежі у взаємодії з іншими силовими відомствами та структурами.

«Під час планових навчань відпрацьовуються всі спільні питання, які можуть виникнути в ході виникнення кризових ситуацій, загострення обстановки або, навіть, загрози агресії», – зазначив командувач військ ОК «Північ».

Завершальним етапом стало виконання підрозділами навчальних вогневих завдань, в тому числі мінометними та зенітними розрахунками.

Генерал-майор Віктор Ніколюк оцінив результат, давши гідну оцінку злагодженим діям та відточеній майстерності військовослужбовців.

За повідомленням штабу Оперативного командування «Північ»

Опубліковано у Захист і підтримка України. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.