Відійшов у вічність творець людяної атмосфери

На 71-му році життя, 7 листопада, перестало битися добре, щире серце нашого земляка Олександра Васильовича Нараєвського – почесного члена Ради Чернігівського земляцтва, багаторічного керівника Семенівського відділення.

Народився Олександр Нараєвський 4 березня 1950 року в місті Семенівка Чернігівської області в сім’ї юристів: батько – Василь Тмофійович, мати Ганна Іванівна.

У 1972 році закінчив факультет романо-германської філології (відділ перекладачів) Київського державного університету імені Тараса Шевченка.

Після закінчення вишу працював на різних роботах у межах України, обіймаючи різні посади: зокрема, завідувача сектору перекладів та зарубіжної інформації Київського інституту автоматики, старшого редактора головної редакції мовлення англійською мовою Всесвітньої служби радіомовлення України, першого секретаря МЗС України, а також поза її межами – у Великобританії, США, Греції, Індії, Хорватії та багатьох інших країнах. Він удостоєний звань почесний мешканець штату Техас (США) та почесний громадянин міста Ноксвілл (штат Теннесі).

Накопичивши певний життєвий і професійний досвід, Олександр Васильович працював головним фахівцем Департаменту управління справами та соціального розвитку НАК «Нафтогаз України», де за його активної участі було вирішено низку питань створення та впровадження належних соціально-економічних та побутових умов для працівників галузі.

Бажання зробити щось потрібне для рідного краю привело його свого часу в Чернігівське земляцтво. Від дня створення та до 2014 року він був головою Семенівського відділення земляцтва. За майже 15 років йому вдалося закласти той міцний фундамент, на якому і досі функціонує відділення. А зроблене за його керівництва для столичних земляків і малої батьківщини заслуговує на достойну оцінку та вічну пам’ять..

Олександр Нараєвський належав до тих людей, які можуть бути справжніми друзями, на чию підтримку в непрості життєві моменти можна завжди розраховувати. Він заряджав колосальним оптимізмом, якого інколи не вистачало землякам. Крім прекрасних організаторських здібностей, у нього був широкий кругозір знань, з ним було цікаво спілкуватися на різні теми, був дотепним співбесідником з неабияким почуттям гумору. Земляки по праву вважали його творцем людяної атмосфери.

Ми всі глибоко сумуємо з приводу смерті Олександра Васильовича Нараєвського та висловлюємо щирі співчуття його рідним і близьким.

Рада ГО «Товариство «Чернігівське земляцтво»

Опубліковано у Вшанування пам'яті | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

1 коментар до Відійшов у вічність творець людяної атмосфери

  1. Іван Забіяка коментує:

    Хороша людина відійшла. Теплоти, гумору стало менше. Про таких справедливо можна сказати, що в нашій пам’яті він залишиться без лукавства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.