Відкрилася виставка живопису нашого земляка

Вчора, 29 березня, в Національному музеї медицини України відкрилася виставка живопису нашого земляка родом з Городнянщини Михайла Володимировича Хіхлухи.

Щоб ближче познайомитися з творчістю Михайла Хіхлухи та привітати його з такою подією, на відкриття виставки завітало чимало гостей, серед яких були представники різних професій, в тому числі художники, мистецтвознавці, артисти.

Крім працівників музею, в якому Михайло Володимирович працює художником – реставратором, у забезпеченні проведення заходу допомагали активісти Городнянського відділення земляцтва під керівництвом Миколи Богдана.

Разом з городнянцями на відкритті виставки  були представники Бобровицького та Сосницького відділень земляцтва.

Відкрив захід директор музею, заслужений лікар України, доктор медичних наук Вадим Шикулін. У своїй вступній промові Вадим Петрович стисло, але змістовно охарактеризував надзвичайно скромну особистість Михайла Володимировича та його творчість.

Чимало приємних слів на адресу Михайла Хіхлухи прозвучало у виступах чисельних промовців – поціновувачів творчості нашого земляка. І поетичними словами, і піснями вітали винуватця виставки земляки – заслужені  артисти України Михайло Твердий і Анатолій Кобзар. Крім того, саксофон Михайла Дмитровича своїм звучанням впродовж усього вечора створював у залі атмосферу оригінальності.

Насамкінець, друг Михайла Володимировича, народний артист України Валерій Петренко під гітару виконав кілька своїх пісень.

Піснею «Стоїть гора високая» Анатолій Кобзар завершив святкову частину заходу.

Олексій ОРЄХОВИЧ

Фото автора

Опубліковано у У відділенях | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.