Відвідали Сосницьку громаду

Очільник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус з головою Корюківської РВА Іваном Ващенком 3 серпня відвідали Сосницьку громаду.

Цей візит планувався ще 24 лютого, однак війна його відтермінувала та додала низку проблемних питань.

Під час робочого візиту керівники відвідали низку закладів.

Одне з місцевих підприємств, яке було вимушене тимчасово вивезти потужності за межі області.

КНП «Сосницька лікарня», яка за останні роки залучила 7 нових спеціалістів, придбала нову медичну апаратуру, покращила матеріально-технічну базу та забезпечила заклад автомобілями швидкої.

Оглянули найпростіше укриття, яке облаштували у лікарні. Воно опалюється, має всі умови для перебування хворих і працівників закладу. Однак необхідно дообладнати вентиляцію.

Перевірили укриття у Сосницькій гімназії імені Олександра Довженка. В оглянутому навчальному закладі відповідне приміщення допустиме по масштабах, однак треба дообладнати вентиляцію і освітленням.

Під час робочої поїздки В’ячеслав Чаус також оглянув частково зруйнований міст через річку Десна. Він зазначив, що швидко відбудувати сполучення не вийде, однак над відновленням проїзду через міст вже працюють.

Далі відбулася передача благодійної допомоги у вигляді нових велосипедів, які були надані в рамках загальноукраїнської ініціативи BikesForUkraine.

‍На завершення у селищній раді відбулася нарада з керівниками громад і району.

Андрій ПОРТНИЙ

Детальніше за посиланням: https://bit.ly/3OZSbae

Опубліковано у Захист і підтримка України, На Чернігівщині | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.