Відзначили 100-річчя газети

26 квітня в публікації «Газеті «Вісті Сосниччини» 100 років» згадувалося про те, що в квітні поточного року виповнилося 100 років з дня заснування Сосницької районної газети. 

З цієї нагоди вчора, 5 травня, в актовій залі Сосницької районної державної адміністрації та районної ради відбувся урочистий захід.

Сьогодні дружній невеличкий колектив редакції очолює Олена Володимирівна Кузьменко. На її долю випадає найбільше – вона і кермо, вона і вітрило. Енергійна та завжди оптимістично налаштована, не тільки знаходить для газети ту тему, котра найбільш актуальна сьогодні, а й вміє згуртувати редакційний колектив у невелику сім’ю, в якій і тривоги, і радощі – все навпіл.

Ведучий заходу саме Олені Володимирівні надав першій слово.

Майже 30 років відпрацював у газеті ветеран журналістики Анатолій Григорович Витрикуша. Розпочинав з посади літературного працівника, потім був корреспондентом-організатором радіомовлення, завідуючим відділом сільського господарства, заступником редактора, редактором. За час роботи написав тисячі матеріалів, які вирізнялися правдивістю та гостротою думки. Тож, наразі, другим  слово для привітання надали Анатолію Григоровичу.

Третім до привітального слова запросили Миколу Івановича Біжовця, котрий майже десять років очолював колектив редакції газети.

Кожен номер газети цікавий і ніби заряджає позитивною енергією, дає можливість спілкування з усім районом. Вона завоювала авторитет у широкої аудиторії читачів району, стала важливим джерелом інформації та висвітлення різних галузей сучасного життя. А тому не обійшлося без вітань читачів і шанувальників.

З ювілеєм газету вітали директор Сосницької центральної бібліотечної системи імені Олександра Павловича Карпінського Лілія Володимирівна Мучта і учасники літературно-мистецького об’єднання «Убідь» Віра Павлівна Ковальчук та Петро Федосійович Макаренко.

Сьогоднішніх працівників редакції газети «Вісті Сосниччини», її ветеранів, дописувачів різних періодів і всіх читачів привітали в. о. голови районної державної адміністрації Федір Володимирович Давиденко та заступник голови районної ради Геннадій Анатолійович Смаглюк.

Федір Володимирович і Геннадій Анатолійович вручили Олені Кузьменко сертифікат на отримання коштів для розширення матеріальної бази редакції газети та нагороди ветеранам-журналістам Анатолію Витрикуші та Віктору Шевченку.

Пісенні вітання забезпечив народний аматорський фольклорний колектив «Криниці» Сосницького районного будинку культури.

На завершення урочистої частині свята до гостей і всіх присутніх зі словами привітання звернувся керівник аппарату райдержадміністрації Микола Степанович Єсипенко, котрий принагідно запросив на заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення і 72-річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, що відбудуться 8 і 9 травня в Сосниці.

Потім ми, як просив Олексій Орєхович, зробили фото на пам’ять з сьогоднішніми працівниками редакції та її ветеранами.

А у дворі редакції газети «Вісті Сосниччини» посадили черешню, саджанець якої мною був завчасно приготовлений. Хай вона буде такою плодоносною, як і газета!

Валентина МОВЧАН

Фото автора

Опубліковано у На Чернігівщині, Ювілеї | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.