Вітали з черговою річницею селища

Сьогодні, 12 вересня, Сосниця святкувала свій черговий День народження.

Для кожного жителя селища це осіннє свято особливе, тепле та по-родинному затишне, адже єднає усіх сосничан у дружню родину, сповнює серця та душі гордістю і любов’ю до свого Довженкового краю з її особливим колоритом, традиціями та славною історією.

Як і було заплановано Сосницьким відділенням Чернігівського земляцтва, цьогоріч ми з Ніною Дмитрівною Грицай прибули до Сосниці, щоб привітати сосничан з черговою річницею селища.

Оскільки День Сосниці завжди відзначається у дні, що пов’язані з днем народження нашого видатного земляка Олександра Петровича  Довженка, котрий возвеличив Сосницю, Чернігівщину та й усю Україну до світового рівня, ми, перш за все, завітали до садиби-музею митця та поклали квіти до підніжжя пам’ятника босоного Сашка.

Сучасна Сосниця живе не лише спогадами про Олександра Довженка та славним минулим, а й постійно розвивається та  змінюється на краще, приділяючи не останню увагу розвитку туризму.

Не випадково й цього дня у центральному парку селища був відкритий пам’ятний знак уродженцю Сосниччини Миколі Миколайовичу Ковалевському (03.09.1892-18.08.1957) – Міністру земельних справ УНР, члену Центральної Ради, видатному борцю за незалежність України.

А на в’їзді до Сосниці з боку Малого Устя з’явився чудовий витвір сосницького майстра ковальських справ  Віталія Онищенка.

Як і завжди, керівники району та селища раді зустрічі з Ніною Грицай, щоб почути від неї слушні поради та побажання. Так було і цього разу.

Від щирого серця ми від земляцтва зичили всім сосничанам миру, міцного здоров’я та стабільності. бажали, щоб щастя, любов і добробут жили в кожній родині.

Валентина МОВЧАН

Опубліковано у Дні поселень, На Чернігівщині | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.