Вітання голови земляцтва з Днем Соборності України

Шановні земляки!

Сьогодні в Україні відзначається особлива історична подія, що є символом нашої державної, територіальної, національної, суспільної єдності. У цей день 102 роки тому на Софійському майдані в єдину соборну державу були об’єднані Українська Народна Республіка та Західноукраїнська Народна Республіка. Відтак єдність нашої Батьківщини-України перестала бути тільки мрією, було покладено новий початок на шляху до спільного майбутнього.

Ідея соборності, сили у єдності саме зараз є ще більш актуальною, коли ми захищаємо і відстоюємо своє бажання та право бути істинно вільною і незалежною державою, будувати європейську Україну.

Ми маємо пам’ятати, що держава – це не лише територія, а передусім люди, котрі в ній живуть. І сила та могутність країни визначається не тільки за матеріальними показниками, а передусім за якістю людських стосунків, які будуються людьми одне з одним. Єднають – це не красиві та милозвучні гасла, а насамперед духовні, моральні цінності, за якими живуть громадяни у ними збудованій державі. Передусім єднає погляд і бачення спільного майбутнього, яким має бути громадянське суспільство. Оскільки сильна нація є та, що знає відповіді на важливі питання: хто ми є, чого і яким чином прагнемо досягти?

Чуючи слово «єдність», ми помилково можемо сприйняти, що всі маємо бути однаковими. Але це не так. Адже кожна людина унікальна та неповторна. Краса та багатство народу полягають у різноманітності традицій, звичаїв і поглядів. Насправді ж розділяють людей  непорозуміння, з якими з’являються різні труднощі.

Однак попри різні труднощі, що траплялися на нашому шляху, і ті випробування, які ми з вами проходимо й зараз, – нас не роз’єднати. Український народ залишається соборним, єдиним у прагненні справедливого миру, благополуччя та добра для України.

Щиро вітаю вас з Днем Соборності України!

Бажаю всім здоров’я та натхнення, добробуту, миру та злагоди, життєвої енергії, особистих успіхів у роботі та громадському житті! Нехай любов до рідного Чернігівського краю згуртовує нас в ім’я процвітання демократичної України!

З глибокою повагою

Віктор ТКАЧЕНКО, голова Ради ГО «Товариство «Чернігівське земляцтво»

Опубліковано у Привітання | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.