Вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування

Шановні депутати та працівники органів місцевого самоврядування!

Прийміть сердечні вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

Упродовж багатьох століть – від літописних свідчень про народне віче у давньоруських князівствах до принципів народовладдя в новітній історії України формувалися засади місцевого самоврядування нашої держави.

Нині ж ми йдемо шляхом структурного реформування та децентралізації влади до економічної стабілізації і підвищення рівня добробуту наших громадян.

Сьогодні на фінішну пряму виходить процес створення ОТГ. І вже зараз можна стверджувати, що децентралізація одна із найуспішніших реформ, адже стала поштовхом для відчутних змін у суспільстві, підвищення ініціативності об’єднаних територіальних громад та подальшого розвитку місцевого самоврядування й утвердження народовладдя.

Позитивні результати реформування очевидні для всіх. Завдяки децентралізації місцеві громади отримали кошти та реальні повноваження, право самостійно визначати напрями свого розвитку й ефективно використовувати наявні у них ресурси.

Поліпшення фінансування дало можливість громадам вирішувати довготривалі проблеми в сфері розвитку інфраструктури та зміцнити власну матеріально-технічну базу, а також сприяло ефективному розв’язанню життєво важливих питань, максимальному забезпеченню людей на місцях якісними та доступними послугами.

Переконаний, що зміни до Конституції в частині закріплення децентралізації та належне фінансування соціально-економічного розвитку ОТГ дадуть змогу довести до логічного завершення реформу місцевого самоврядування та стануть надійним підґрунтям для реалізації головної мети – поліпшення рівня і якості життя наших співвітчизників.

Висловлюю щиру вдячність депутатам, керівникам та працівникам сфери місцевого самоврядування Чернігівщини за нелегку і відповідальну працю, спрямовану на розвиток та зміцнення територіальних громад, які є основою стабільності і процвітання нашої держави, благополуччя і достатку в кожній сіверській родині.

Зичу усім міцного здоров’я, родинного добробуту та успіхів у всіх задумах і починаннях, єдності  й злагоди заради розвитку і процвітання Чернігівщини!

З глибокою повагою та найкращими побажаннями

Ігор ВДОВЕНКО, голова Чернігівської обласної ради

Опубліковано у На Чернігівщині, Привітання. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.