Вклонилися мамам загиблих воїнів

«Якщо говорити між нами, то все починається з мами», – так розпочав слово вдячності голова районної ради Василь Жук під час заходу пам’яті й шани, що сьогодні проходив у Коропській громаді та був присвячений матерям, чиї сини полягли, захищаючи нас і нашу землю.

«День матері – міжнародний день, завжди особливий. А для України останні дев’ять років він боляче особливий. Дев’ять років точиться бій із російським ворогом за нашу землю, за нашу державу. Ворог здатен на всі засоби, щоб знищити нас, але йому цього не вдасться. Не вдасться, завдячуючи нашим воїнам – живим і полеглим, завдячуючи вашим синам, завдячуючи вам… Ніякі слова, ніякі компенсації не утішать вашої біди. Але потрібно жити далі, і ви завжди можете розраховувати на будь-яку підтримку і допомогу районної влади».
Голова райради передав подарунки мамам Героїв від районної військової адміністрації та районної ради.

Були вручені подяки обласного центру комплектування та соціальної підтримки.
Під час зустрічі відбувся діалог, у якому матері героїв поділились своїми проблемами, поставили питання, що вимагають вирішення влади.

У розмові взяли участь керівники відділів селищної ради Сергій Семенов, Лариса Ларченко, начальник першого відділу Новгород – Сіверського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Роман Букша, голова відокремленого підрозділу Товариства Червоного Хреста Таїсія Онопко, завідувачка відділення денного перебування терцентру Алла Шаповал, яка в цій війні втратила чоловіка – Анатолія Михайловича.

Чутливо привітали двох мам, у яких сьогодні День народження – Олену Миколаївну – маму Івана Табірци та маму Ярослава Лопатка – Надію Олексіївну.

Після спілкування присутні вшанували пам’ять загиблих воїнів та поклали квіти до Меморіалу Героям Небесної Сотні та воїнам АТО.

За повідомленням Новгород-Сіверськоі районної ради

Опубліковано у Вшанування пам'яті, Герої не вмирають, Захист і підтримка України, На Чернігівщині, Присвяти | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.