Воїни ССО ЗСУ в повному обсязі виконують завдання з оборони Бахмута

Командувач Сил спеціальних операцій ЗСУ України відвідав Бахмут.

Під час поїздки бригадний генерал Віктор Хоренко ознайомився з поточною ситуацією у місті та поспілкувався з воїнами підрозділів Сил спеціальних операцій, які обороняють цей населений пункт.

– Дійсно, ситуація у Бахмуті складна, проте, хто, як не ви знаєте, що треба робити і як діяти у поточних умовах. Ваша робота тут вкотре доводить, що ССО – це насамперед перевага якості над кількістю, – сказав Віктор Хоренко воїнам.

Командувач ССО ЗСУ наголосив на важливості роботи груп спеціального призначення під час оборони Бахмута і відзначив професійність операторів Сил спецоперацій.

Вже тривалий час воїни Сил спеціальних операцій ЗСУ в повному обсязі виконують завдання з оборони міста, що залишається найгарячішою точкою фронту. Попри перевагу ворога, і масовані атаки, спрямовані на знищення міських кварталів, оператори ССО ЗСУ завдають противнику ударів на ключових ділянках, нищать його особовий склад і виконують низку інших завдань, перешкоджаючи просуванню російських військ і їх спробам захопити місто.

Служба зв’язків з громадськістю Командування Сил спеціальних операцій ЗС України

Опубліковано у Захист і підтримка України. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.