Воїнам – афганцям – чернігівцям

Шановні воїни – афганці!
Дорогі побратими, бойові друзі, земляки!

Маємо за честь привітати Вас з 25-ю річницею виводу радянських військ з Афганістану.

Україна, держави СНГ сьогодні приспускають прапори на вшанування загиблих воїнів, своїх синів, які ціною найдорожчого, свого життя, з гідністю і відвагою виконали свій інтернаціональний обов’язок заради миру, дружби на планеті. 25-а річниця виводу радянських військ з Афганістану відзначається в Україні в надзвичайно непростій суспільно-політичній обстановці, проте гуманізм, людяність і доброта до афганського мирного народу, які в свій час виявляли воїни-інтернаціоналісти, і сьогодні слугують добрим прикладом для всіх українців.

Ми звертаємось до земляків Чернігівщини, бойових побратимів зі словами сердечної подяки всім воїнам-миротворцям, які, змінивши військову форму на цивільний одяг, зайняли активну громадянську позицію та стали достойними, активними членами нашого суспільства.
Ваш подвиг, самовіддане ставлення до виконання своїх обов’язків і життєва дорога у рідному домі є взірцем для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу.
В цей день всі ми схиляємо голови перед загиблими і тими, хто не дожив до цього дня та говоримо за традиціями християн – «Земля пухом», а живим і сім’ям загиблих зичимо Господнього благословення та закликаємо до злагоди і взаємоповаги. Тільки за такими постулатами: добра, гідності, честі, патріотизму, людського ставлення один до одного ми здобудемо правду життя.
Хай Ваш афганський подвиг залишиться навіки як приклад мужності, бойового духу та відваги для молодого покоління на майбутні віки.
Сердечно зичимо Вам, Вашим сім’ям і близьким добра, здоров’я, щастя на довгі літа.
З щирими вітаннями, засвідченням глибокої пошани і поваги Вашої мужності та самовідданої праці:
Анатолій СОБОРА, член Ради земляцтва, голова Бахмацького відділення, бойовий побратим, генерал-лейтенант у відставці,
Олександр КОСТЮК, Михайло ТЄЛЄГІН, Валентина ВОВК – заступники голови відділення,
Надія ТАЦЕНКО, секретар відділення

Опубліковано у Інше. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.