Вшанували пам’ять Героїв Крут

29 січня за організації та сприяння Борзнянського відділення земляцтва відбулася поїздка земляків з Бахмацького, Чернігівського, Коропського, Сновського та ветеранського відділень на станцію Крути, де взяли участь у заходах вшанування Героїв Крут, які офіційно розпочалися днем раніше за участі земляків з інших відділень. 

До поїздки, окрім наших земляків, були також запрошені активісти Всеукраїнської спілки ветеранів війни, Всеукраїнської спілки ветеранів Куби, Комітету членів сімей загиблих в Афганістані міста Києва, Київської організації ветеранів війни, Київського палацу ветеранів, Донецького земляцтва в місті Київ та міжнародного благодійного фонду «Співдружніть націй». Всі перелічені громадські організації активно співпрацюють з Чернігівським земляцтвом.

Наша делегація відвідала оновлені музейні експозиції, вшанувала пам’ять  загиблих земляків на Сході нашої країни, взяли участь в мітингу реквіємі та поминальній літургії за загиблими за рідну землю в різні періоди нашої історії, поклали квіти до пам’ятного місця та поспілкувались із земляками і гостями, що прибули з усіх куточків Чернігівщини та України віддати данину пам’яті.

Цікавими були зустрічі з аматорськими колективами. Особливо приємно було поспілкуватися зі старими знайомими – колективом «Полісяночка» з села Носелівка Борзнянського району.

Після вшанування Героїв Крут, делегація на запрошення голови Ніжинської районної державної адміністрації В’ячеслава Івашина відвідала місто Ніжин, де відбулося плідне спілкування гостей з представниками району, були підведені підсумки по поїздці, а також намічені плани по подальшій співпраці.

Сергій КУДІН

Фото В’ячеслава ГРЕЖУКА

Опубліковано у Вшанування пам'яті, На Чернігівщині | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.