Виконують свої обов’язки

Співробітники податкової міліції у взаємодії з Чернігівською обласною прокуратурою припинили міжрегіональну злочинну схему ухилення від сплати податків і конвертації безготівкових коштів у готівку, яка діяла на території області протягом 2019-2020 років.

Організатор схеми, який мав у своєму розпорядженні ряд підконтрольних підприємств і фізичних осіб-підприємців, приймав від підприємств реального сектору економіки замовлення про надання різноманітних послуг, які фактично не надавались, а перераховані кошти знімались через рахунки підконтрольних фізичних осіб-підприємців та за винагороду повертались замовникам послуг.

Обсяг проконвертованих грошових коштів протягом лише одного місяця роботи центру становив понад 30 мільйонів гривень.

В ході проведення заходів по припиненню діяльності «конвертаційного центру» проведено 11 обшуків за місцями проживання осіб, причетних до діяльності центру, в банківських установах, офісних приміщеннях та транспортних засобах, що використовувались у незаконній діяльності.

При цьому вилучено 2 мільйони 160 тисяч гривень готівки в гривневому еквіваленті, печатки підприємств, задіяних у злочинній схемі, банківські картки, чеки, документи фінансово-господарської діяльності, чорнові записи. На розрахункових рахунках в банках накладено арешт на суму 4,5 мільйони гривень.

Слідчі заходи тривають.

Джерело: Головне управління ДФС у Чернігівській області

Опубліковано у На Чернігівщині. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.