Вишгородщина зустрічала ветеранів Сосниччини

16 липня Вишгородська районна державна адміністрація Київщини спільно з районною організацією ветеранів зустрічали ветеранів Сосницької селищної територіальної громади Чернігівщини.

Гостей вітали виконуючий обов’язки голови Вишгородської районної державної адміністрації Олексій Данчин та заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Волотовська, голова нашої районної організації ветеранів війни, праці, Збройних сил України Таміла Орел.

«Ми пишаємося тим, що до нашого мальовничого Вишгородського району приїздять з усіх куточків України»,- наголосив Олексій Данчин.

Для організації ветеранів Сосницької СТГ було створено маршрут культурними пам’ятками Вишгородщини, зокрема вони побували у відомому історичному Парку «Межигір’я», у Вишгородському історико-культурному заповіднику, де гостей щиро зустрічала директорка заповідника Владлена Литовченко.

Ветерани також отримали сувенірні подарунки з Вишгородщини від Вишгородської районної державної адміністрації.

Метою заходу було продовження співпраці ветеранських організацій Вишгородського району та Сосницької СТГ, обмін досвідом у вирішенні завдань сучасного суспільства.

Голова організації ветеранів Сосницької селищної територіальної громади Надія Яківна Кузьменко щиро подякувала вишгородцям за теплу зустріч, побажала розквіту та добробуту Вишгородщині, а також висловила впевненість у тісній і плідній співпраці двох ветеранських організацій, яка започаткувалася завдячуючи Сосницькому відділенню Чернігівського земляцтва в особах Олексія Орєховича та Леоніда Шморгуна, котрий супроводжував делегацію.

Леонід ШМОРГУН

Читати також:

Пам’ятаємо про захисників України

Опубліковано у У відділенях | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.