Виставка Петра Печорного

24 квітня в Національному музеї українського народного декоративного мистецтва відбулося закриття виставки нашого земляка родом з села Роїще Ріпкинського району Петра Петровича Печорного – народного художника України, лауреата Національної премії імені Тараса Шевченка, професора Київського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука. 

Присутні стали свідками знакової події в сучасному творчому просторі – відомий митець свої виставлені твори передав у дарунок Шевченківському національному заповіднику у Каневі, Національному музею Тараса Шевченка в Києві і, звичайно ж, музею декоративного мистецтва, де вже зберігаються роботи художника. Серед переданих експонатів декоративні тарелі зроблені за мотивами відомих творів з «Кобзаря», за які майстер отримав Шевченківську премію.

Від Чернігівського земляцтва художника привітав заступник голови Семенівського відділення, котрий вручив митцю пам’ятний знак Товариства «Чернігівське земляцтво» у місті Києві.

У привітальному слові Євген Миколайович відзначив, що твори майстра займають достойне місце і в народному музеї Тараса Шевченка в Семенівці, що створений земляками.

Від усього серця ми побажали Петру Петровичу міцного здоров’я, творчої наснаги та невичерпного натхнення ще на багато років.

Сергій ПАНКРАТЬЄВ

Опубліковано у Видатні земляки | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.