Я твій, Україно, навіки!

Літературно-меморіальний музей-квартира Павла Тичини 23 липня о 17.00 гостинно відчиняє двері перед відвідувачами виставки «Я твій, Україно, навіки!», сформованої на основі власних музейних фондів та тимчасово наданих для експонування Національним музеєм Тараса Шевченка та Музеєм гетьманства творів художника.

До уваги цінителів творчості Василя Лопати – народного художника України, лауреата Національної премії ім. Тараса Шевченка  ̶  книжкова графіка. Бо хоча митець і працює в різних жанрах та техніках, однак найбільшої майстерності досяг саме у гравюрі. Причому, як чорно-білій, так і кольоровій. Художник не знає перешкод у практичному втіленні творчого задуму, робить гравюри в сім, вісім, дев’ять дошок.

Твори, представлені на виставці, досить широкої тематики: шевченкіана, тичиніана, козацька доба. В них оживає славне історичне минуле нашого народу і його непересічні особистості. Загалом же роботи Василя Лопати, які зберігаються в багатьох вітчизняних та зарубіжних музеях від Європи до Америки, а також в приватних колекціях, не лише на історичну тематику. Є у них місце й сучасній Україні, яка стверджується на світовій мапі. Не оминули увагою і письменницькі здобутки Василя Лопати. На виставці будуть представлені книги написані автором.

Завітайте на виставку і переконаєтеся, що вона того варта.

Вхід на відкриття виставки безкоштовний.

Реєстрація ЗМІ розпочнеться о 16.30.

Будемо вдячні, якщо Ви повідомите про свій візит заздалегідь.

Контактна особа:

Слизюк Євгенія Володимирівна,  моб. тел. 068-11-67-662

Опубліковано у Анонси, оголошення, Видатні земляки. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.