Як долаємо наслідки буревію з градом

2 червня нашу громаду спіткала серйозна негода у вигляді буревію з сильним градом, що призвело до значних пошкоджень державного, комунального та приватного майна.

На сьогоднішній день ми вже отримали понад 630 заяв від постраждалих осіб, які потребують допомоги у відновленні свого майна. 

Комісія, яка напружено працювала протягом тижня має попередні результати збитків у приватному секторі, а саме:

Опрацьовано 469 заяв від мешканців

Зафіксовано пошкодження 8475 листів шиферу.

Також вже підраховано попередній об’єм шкоди, завданої негодою комунальним об’єктам, і ми вимушені констатувати, що для відновлення інфраструктури необхідні значні ресурси, так наприклад:

У закладах освіти потребує заміни щонайменше 455 листів шиферу, 200 метрів жолобів, 60 метрів труб, вікна тощо.

У закладах культури зафіксовано пошкодження дахів та стін у п’яти приміщеннях, в тому числі в двох приміщеннях є потреба у проведенні капітального ремонту даху, на інших двох необхідно замінити більше 35 листів шиферу.

В медичних закдадах є необхідінсть замінити більше 135 листів шиферу.

У комунальних закладах соціальної сфери пошкоджено дахи основних приміщень та гаражів, при цьому заміни потребує 135 листів шиферу.

Зафіксовано пошкодження покрівлі в комунальному підприємстві «Менакомунпослуга», при цьому щонайменше 120 листів шиферу потребує заміни.

Також є пошкодження і електропроводки, внутрішніх кімнат, вікон, сайдингу, автотранспорту по інших об’єктах комунальної сфери.

На жаль, бюджет громади обмежений, і ми не можемо самостійно забезпечити повну компенсацію всім постраждалим та відновити всі пошкоджені об’єкти. 

Власними силами керівники комунальних закладів і установ забезпечили проведення попередніх профілактичних заходів, що унеможливлять завдання подальшої шкоди, але, на жаль, бюджет громади досить обмежений. Тому ми звернулися до міжнародних партнерів та органів виконавчої влади за допомогою, щоб отримати необхідні ресурси, матеріальні засоби та експертну підтримку для відновлення інфраструктури громади.

Ми просимо вас з розумінням поставитися до ситуації та бути готовими до певних труднощів у найближчий період. Ми докладаємо всіх зусиль для якнайшвидшого вирішення проблем та відновлення нормального життя в нашій громаді. Дякуємо за вашу підтримку та солідарність у цей важкий час нашим партнерам.

Детальніше на сайті – https://mena.cg.gov.ua/index.php?id=496859&tp=page

Менська міська рада

Опубліковано у Анонси, оголошення, На Чернігівщині | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.