Ювілярка липня

Валентина Михайлівна Терещенко народилася 13 липня 1966 року в селі Сахнівка Менського району. З дитинства тяглася до культури, брала активну участь у різних шкільних заходах. А по закінченню 8-ми класів середньої школи вирішила фахово поглибити своє захоплення та 1981 року вступила до Ніжинського культурно-освітнього училища. Після його закінчення працювала в Києві. Одружилася, народила двох доньок і нині тішиться онуками. Але на досягнутому не стала зупинятися. Тож у 2004 році поступила на третій курс Київського національного університету культури і мистецтв (заочне відділення), а в 2007 році захистила дипломну роботу на відмінно, отримавши диплом спеціаліста з культурно – дозвіллєвої діяльності. Там же в університеті познайомилася зі своїм земляком, викладачем університету Миколою Ткачем. Він і запропонував їй вступити до столичного Чернігівського земляцтва.

VT12439004

З перших днів Валентина активно включилася в роботу земляцтва: допомагала в організації різних заходів, проявляла ініціативу та винахідливість. Згодом її було обрано заступником голови Менського відділення земляцтва. З того часу Валентина Терещенко частину свого життя віддає роботі в рідному колективі земляків: організовує зустрічі ветеранів, постійно перебуває на зв’язку з адміністрацією району, організовує відвідування хворих і літніх земляків, передплату земляцького видання «Отчий поріг», бере участь у різноманітних культурницьких заходах земляцтва. Вона щорічний учасник толоки в Національному музеї народної архітектури та побуту України.

VT10167941

Вболіваючи за свою малу батьківщину, щороку передплачує для Сахнівської бібліотеки часопис «Отчий  поріг». За активну громадську роботу неодноразово відзначалася земляцтвом.

Лариса МОЦАР

Опубліковано у Привітання, Присвяти | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

1 коментар до Ювілярка липня

  1. Валентина Терещенко коментує:

    Дякую, мої любі за теплі слова і увагу. Я рада, що громадська організація “Чернігівське земляцтво” у місті Києві дала мені можливість знайти друзів, які уже довгий час мого життя крокують поруч зі мною. Я вас поважаю, пам’ятаю та ціную.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.