З 75-ю річницею визволення України від нацистів!

Шановні земляки! Дорогі ветерани Другої світової війни!

Вітаємо Вас із 75-ю річницею визволення України від нацистів!

Вшановуючи славних визволителів України від нацистських загарбників, низько вклоняємося світлій пам’яті полеглих у боротьбі за свободу і незалежність нашої держави. Українці завжди пам’ятатимуть про ці сторінки історії, про неймовірно велику ціну, яку заплатив народ за право бути вільним.

Складаємо шану та глибоку вдячність учасникам бойових дій у Другій світовій війні за незламну стійкість і героїчний опір окупантам. Пам’ятаємо тих, хто пройшов страшну війну, хто відбудував зруйновані міста і села, хто і нині є прикладом любові до України, зразком витримки, мудрості та терпіння, щирої віри у непорушну єдність поколінь та щасливе майбутнє нашої незалежної держави. Історичні здобутки та звитяги старших поколінь є невичерпним джерелом наснаги, яскравим прикладом самовідданого служіння народу для сучасних захисників суверенітету нашої держави.

Бажаємо Вам доброго здоров’я, довгих років життя, любові та уваги рідних.

З повагою

Віктор ТКАЧЕНКО, голова Ради ГО «Товариство «Чернігівське земляцтво»  

Читати також:

УКРАЇНА ВІДЗНАЧАЄ 75-ТУ РІЧНИЦЮ ВИГНАННЯ НАЦИСТІВ

ВДЯЧНІСТЬ І ШАНА ЗАХИСНИКАМ: У ЧЕРНІГОВІ ВІДБУВСЯ МЕМОРІАЛЬНИЙ ЗАХІД

В обласному центрі відзначили 75-ту річницю вигнання нацистів з України

Опубліковано у Привітання | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

4 коментарі до З 75-ю річницею визволення України від нацистів!

 1. Анатолій Пінчук коментує:

  СЬОГОДНІ МИ ВІДЗНАЧАЄМО 75 РІЧНИЦЮ ВИГНАННЯ НАЦИСТІВ З УКРАЇНИ!

  Так сказав Президент України Володимир Зеленський:
  «Сьогодні ми всі відзначаємо 75-ту річницю вигнання нацистів з України.
  28 жовтня 1944 року після довгих років навали нашу землю було очищено від нацистських окупантів.
  Цей день став визначною віхою на шляху до остаточної перемоги Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні.
  З пекельної брами тієї війни вийшла ціла генерація українських героїв, і сьогодні – вагома нагода згадати, подякувати та вклонитися доземно їм усім.
  Солдатам і офіцерам, партизанам і підпільникам, учасникам національно-визвольного руху, руху опору, цивільним громадянам, дорослим і дітям, молоді та людям поважного віку – всім, хто самовіддано боровся з ворогом на фронтах і в тилу.
  Їхній подвиг надихає нас і нині, спонукає сучасних захисників України гідно тримати високу планку української військової традиції.
  Слава героям! Слава Україні!»

  Президент України Володимир Зеленський.

 2. Іван Забіяка коментує:

  Хто знову підставив Віктора Ткаченка? Порівняймо текст вітання його “З 75-ю річницею визволення України від нацистів!” і вітання “Голови Старобільської районної ради Луганської області Миколи Кулачка з нагоди Дня визволення України від нацистських загарбників”.
  Першого голови текст зверху, а другого нижче (навіть листівка та ж сама):
  “Шановні жителі району! Дорогі ветерани Другої світової війни!
  Вітаю вас із 75-ю річницею визволення України від нацистів.
  Вшановуючи славних визволителів України від нацистських загарбників, низько вклоняємося світлій пам’яті полеглих, усіх, хто загинув у боротьбі за свободу і незалежність України. Українці ніколи не забудуть про цю сторінку історії, про неймовірно велику ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним.
  Ми пишаємось подвигом борців за свободу Вітчизни. Історичні здобутки та звитяги старших поколінь є невичерпним джерелом наснаги, мудрості та єднання, яскравим прикладом самовідданого служіння народу для сучасних захисників суверенітету нашої держави.
  Складаємо шану та глибоку вдячність учасникам бойових дій у Другій світовій війні, підпільникам і партизанам за незламну стій-кість і героїчний опір окупантам. Пам’ятаємо тих, хто пройшов страшну війну, хто відбудував зруйновані міста та села, хто і сьогодні є прикладом любові до України, зразком витримки, мудрості та терпіння, щирої віри у непорушну єдність поколінь та щасливе майбутнє нашої незалежної держави.
  Шановні ветерани! Ваші мужність і відвага, героїзм та нескореність духу є зразком для прийдешніх поколінь. Бажаю вам міцного здоров’я, довгих років життя, любові та уваги рідних.
  З повагою,
  Голова районної ради Микола КУЛАЧКА”
  Режим доступу: http://rada-stb.lg.ua/2019/10/25/vitannia-holovy-rajonnoi-rady-mykoly-kulachka-z-nahody-dnia-vyzvolennia-ukrainy-vid-natsystskykh-zaharbnykiv/

 3. Сергій Ковтун коментує:

  Це не смішно. Хто готував текст, точніше переписав, і дав на підпис?

 4. Анатолій Пінчук коментує:

  Маю великі сумніви, що це «підстава», чи випадковість. За останні роки на сайті я написав понад десяток коментарів на цю тему, і не лише коментарів, І НЕ ЛИШЕ Я! Реакції – нуль! Знову і знову «визволення». Погортайте нашу газету за останні роки… Скоріше за все, це нагадує мені СССР, пам’ятаєте: (мовою оригіналу) «Приказ командира (начальника) должен быть выполнен беспрекословно, точно и в срок.»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.