З 90-річчям!

Сьогодні ветерану-фронтовику, заступнику голови Київської організації ветеранів війни, активісту ветеранського об’єднання земляцтва Миколі Калениковичу Лойку виповнюється 90 років.

За дорученням членів президії Київської організації ветеранів війни (КОВВ) Сергій Кудін разом із земляками-побратими по ветеранському об’єднанню Валерієм Забіякою та Віктором Сідєльовим для жовтневого номера газети «Отчий поріг» підготували чудовий матеріал під заголовком «Коріння ювіляра» про Миколу Калениковича.

1574ED80

2C4A2C8A    EE9BF60F

5B9BDC85

Своє окреме вітанням ювіляру присвятив член президії КОВВ, заслужений діяч естрадного мистецтва України Юрій Бубнов:

Шумить листя беріз у Молдові,

У відповідь несеться гуркіт –

Гармат залпів з поля бою,

Як відлуння тієї війни суворої,

Де бив фашистів наш Солдат!

Наш Микола Каленикович Лойко –

Наш фронтовик пізнав це пекло,

Солдат прийшов із поля бою,

Де був він Захисник і Солдат!

Йому за все ми щиро вдячні:

За той великий неоціненний внесок,

Несе він ПРАПОР Перемоги гордий –

З ним зустрічі кожен у житті радий!

Завжди під прапор встати він готовий,

Одягти армійський свій наряд,

Наш Микола Каленикович Лойко –

Завжди в строю, завжди Солдат,

Солдат прийшов із поля бою –

Завжди Захисник і Солдат!

Ми ювіляру побажаємо:

Здоров’я, щастя та любові,

Й всього того, що сам бажає

Собі на життєвому шляху!

Готуючись до 90-річчя свого земляка-ветерана-фронтовика, Рада товариства «Чернігівське земляцтво» в місті Києві ще 9 вересня прийняла одноголосне рішення про клопотання щодо нагородження Миколи Лойка відзнакою Чернігівської обласної ради.

Адже підстави для нагородження були вагомі:

«Активно співпрацює із громадськими ветеранськими організаціями міста Києва та Чернігівської області. Під його керівництвом та за безпосередньої участі відновлено музей бойової слави у ПТУ №6 столиці, який неодноразово відвідували делегації з Чернігівщини.

З 2000 року є активним членом об’єднання ветеранів Другої світової війни, учасників бойових дій на території інших держав та тих, що приймали участь в миротворчих операціях ООН, а також Бобровицького відділення Товариства Чернігівського земляцтва в місті Києві. Неодноразово брав участь в заходах організованих земляцтвом і його ветеранським об’єднанням, а також сам був безпосереднім організаторам заходів на Чернігівщині та в місті Києві. За його безпосередньої участі були організовані поїздки для зустрічей ветеранів у містах і селах Чернігівщини та забезпечено наповнення цих зустрічей подарунками. З нагоди Дня Перемоги та 70-річчя визволення України від нацистських загарбників для ветеранів вихідців із Чернігівщини були організовані зустрічі із заохочувальними подарунками в місті Києві в приміщенні Київської організації ветеранів війни, а для частини ветеранів, які не змогли прибути, доставлені за місцем проживання. Проведені зустрічі із мобілізованими чернігівцями, надана посильна допомога, організовано відвідування поранених земляків в Головному військовому клінічному госпіталі. За зверненнями для ветеранських організацій Чернігівщини та їх членів при його підтримці надавалась консультативна допомога на базі ветеранського об’єднання Чернігівського земляцтва та Київської організації ветеранів війни. Активно сприяв виконанню та проведенню спільних заходів ветеранського об’єднання земляцтва та ветеранських організацій Чернігівщини з нагоди 70- ї річниці Перемоги над нацистами та 70- ї річниці закінчення Другої світової війни.

Легко справляється з завданнями, які потребують організаторських здібностей. Успішно організовує та забезпечує ведення результативної роботи. Бере участь у житті ветеранського колективу. Здатний зрозуміти індивідуальні особливості людей і на цій основі організувати їх роботу. Чесний, порядний, користується заслуженим авторитетом та повагою серед земляків».

В Чернігівській обласній раді не забарились з відзнакою та розпорядженням від 13 жовтня 2015 року №109 «за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток ветеранського руху, героїко-патріотичне виховання молоді на з нагоди 90-річчя від дня народження» нагородили Миколу Калениковича Лойка Почесною грамотою.

A89D4029

Всі члени Ради земляцтва радо вітають Миколу Калениковича з 90-річчям і з високою нагородою обласної ради рідної Чернігівщини та від щирого серця бажають йому надійного здоров’я і активного довголіття.

LNK251020151

Олексій ОРЄХОВИЧ

Опубліковано у Ювілеї | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

2 коментарі до З 90-річчям!

  1. Микола Волощук коментує:

    Щиро приєднуюсь до привітань. Добру справу робите, що не забуваєте про ветеранів-фронтовиків.

  2. Валентина Терещенко коментує:

    Мої вітання ювіляру! Многіє літа, Миколо Калениковичу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.