З Днем Державного Прапора!

Дорогі земляки!

Сердечно вітаємо вас з Днем Державного Прапора України.

День Державного Прапора – це свято всіх поколінь українців. Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний і трагічний шлях. Під рідним прапором український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність. Благородні синій і жовтий кольори неба та пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня.

Сьогодні синьо-жовтий прапор майорить над позиціями захисників України, серед яких багато наших земляків, символізуючи перемогу в гібридній війні. Ми знаємо, що український народ переможе. Впевнені, що невдовзі наш прапор асоціюватиметься не лише з нацією, яка відстоює свободу, незалежність і територіальну цілісність своєї держави, а й з успішною, ефективною та заможною європейською країною.

Бажаємо всім вам миру, щастя, благополуччя, успіхів у роботі та всіх починаннях на благо України і рідної Чернігівщини! Бажаємо всім нам бути гідними пам’яті тих, хто працею, здоров’ям, а деколи і своїм життям створювали славу та велич Державного Прапора України!

Рада ГО «Товариство «Чернігівське земляцтво»

Опубліковано у Привітання | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.