З Днем Гідності та Свободи!

Дорогі земляки!

З метою утвердження в країні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, а також віддання належної пошани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини та громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору, 13 листопада 2014 року Президент України підписав Указ «Про День Гідності та Свободи», яким установлено в Україні День Гідності та Свободи, який щорічно відзначатимуть 21 листопада.   

Український народ, вже в сучасний період новітньої історії боротьби за утвердження Української державності, продемонстрував свою європейськість, гідність і прагнення до свободи. Мільйони наших співвітчизників на рідній землі і в багатьох країнах Європи та світу рішуче піднялися проти злочинного режиму, який хотів проігнорувати прагнення українського народу жити вільно та будувати своє життя на основі європейських демократичних цінностей. У перших лавах борців за нашу свободу були представники молоді. Герої «Небесної Сотні» віддали своє життя за честь, свободу та гідність Української держави.

Тисячі представників Чернігівщини разом з мільйонами кращих синів і дочок української нації на Майдані у Києві та в різних куточках української землі три роки тому заявили на весь світ, що більше не будуть покірними рабами та готові відстояти свою людську гідність і свободу Української держави. Серед Героїв «Небесної Сотні», що віддали своє життя за майбутнє України, наші земляки – Андрій Мовчан, Василь Прохорський, Віктор Орленко.

У перші дні після перемоги Революції Гідності, наприкінці лютого 2014 року, зранена українська земля зіткнулася із підступною кремлівською агресією. Чимало представників Чернігівщини мужньо захищають незалежність і територіальну цілісність України, а тисячі мешканців усіх населених пунктів області підтримують Українську армію, яка боронить рідну землю. Більше сотні наших земляків-військовослужбовців полягли захищаючи українську землю.

У час сьогоднішніх важких випробувань всім нам необхідно єднати зусилля для захисту свободи Української держави. Цю нашу справедливу боротьбу підтримує весь світ і Україна неодмінно переможе.

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи щиро вітаємо учасників національно-визвольної боротьби, всіх тих, хто відстояв перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю.

Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут і родинна злагода у домівках краян, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.

Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!

Слава УКРАЇНІ! Героям СЛАВА!

Рада Товариства «Чернігівське земляцтво» в місті Києві

Читати також:

Звернення Президента України з нагоди Дня Гідності і Свободи

 

Опубліковано у Привітання | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.