З Днем Конституції України!

Шановні земляки!

Щиро вітаю вас з великим національним святом – Днем Конституції України!

Прийнята 28 чернвня 1996 року Верховною Радою України Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності та демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна й ідеологічна багатоманітність – фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення та вибудовується майбутнє українського народу.

Нехай ця урочиста подія, що відкрила громадянам України широкі перспективи для всебічного розвитку, особистісної самореалізації, створила можливості для утвердження національної свідомості народу, його консолідації на основі громадянського суспільства, спонукає всіх до новаторських ідей, їх успішної реалізації у всіх царинах діяльності.

Україна сьогодні  за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність  платить надзвичайно велику ціну життям своїх найкращих синів та доньок, серед яких багато вихідців з Чернігівщини. Обов’язок кожного з нас бути достойними їх пам’яті. Прагнути щоб задекларовані в Конституції України права ставали реальністю, адже ми сьогодні захищаємо власні права та свободи, гарантовані українською Конституцією.

Усім бажаю миру та добробуту, міцного здоров’я, достатку та злагоди в родинах, успіхів у всіх добрих справах! Хай доля буде щасливою, а зміни на краще стануть реаліями сьогодення!

З глибокою повагою
Віктор ТКАЧЕНКО, голова Ради ГО «Товариство «Чернігівське земляцтво»

Опубліковано у Привітання | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.