З Днем Конституції України!

Шановні земляки!

Щиро вітаємо з Днем Конституції України! 

Складним і непростим був шлях нашої молодої держави до прийняття Основного Закону – головного оберегу державності та демократії, гаранта незалежності та соборності України.

Тільки сильна держава здатна забезпечити свій захист і розвиток. В основі такої держави має бути єдиний для всіх закон, а також рівність прав, обов’язків і рівність відповідальності за власну країну.

Цей надзвичайно важливий політико-правовий документ, що був прийнятий 22 роки тому, окреслив найголовніші принципи, ключові права та свободи людини, визначив найважливіші суспільні відносини, територіальний устрій країни, демократичні засади її розвитку на довгострокову перспективу.

Конституція 1996 року заклала фундаментальні основи подальшого розвитку законодавства та правової системи України в цілому, увібравши у себе кращий світовий та український досвід законотворення.

Все, що сьогодні відбувається в державі за Конституцією та всупереч неї, свідчить – Основний Закон є, але потребує внесення виважених змін і доповнень, які б відповідали сучасним потребам громадянина України та стратегічним пріоритетам нашої держави.

Конституція має бути тим дієвим гарантом та правовим орієнтиром, який окреслює шлях до розбудови європейської, економічно міцної, соціально захищеної, демократичної країни, де люди впевнено житимуть під надійним захистом Основного Закону.

Над Конституцією 1996 року працювало чимало вихідців з Чернігівщини, в тому числі й членів створеного трьома місяцями раніше Чернігівського земляцтва, серед яких Президент України Леонід Кучма, народні депутати України ІІ скликання Володимир Бондаренко, Олександр Боровик, Анатолій Дронь, Юрій Карасик, Віталій Масол, Іван Плющ, Олександр Пухкал.

Сьогодні у владі також перебувають наші земляки, зокрема чималенька команда народних депутатів України. Перед усіма нами – як громадською організацією, так і владою – стоїть важливе завдання: об’єднати зусилля та сумлінно працювати над розвитком України як демократичної європейської держави, що сприятиме підвищенню рівня життя кожного з нас.

У цей святковий день бажаємо всім міцного здоров’я, достатку, миру та родинного затишку!

Рада ГО «Товариство «Чернігівське земляцтво»

Опубліковано у Привітання | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.