З Днем Незалежності України, дорогі земляки!

Дорогі земляки!

Щиро та сердечно вітаю вас з головним національним святом нашої держави – Днем Незалежності України!

Незалежність дала нам: демократію та свободу; почуття громадянської гідності і національної єдності; навчила захищатися та відкрила європейську перспективу; стала стимулом духовного розвитку і економічного зростання України.

Цього року головне свято нашої держави відзначається в умовах непростих випробувань, коли на порядку денному є питання захисту державних кордонів і збереження цілісності, утвердження визначеного вектору розбудови єдиної та соборної держави, проведення вкрай необхідних перетворень у публічному управлінні й економіці.

Всі ми хочемо, щоб головне національне свято стало не формальним, а справжнім. Без фальші, без пригнічення та розчарувань, з оптимізмом і вірою в свою незалежну державу Україну, покинути яку не виникає бажання, шукаючи кращої долі на чужині.

Запорукою процвітання нашої держави та щасливого її майбутнього є злагода та єдність громадянського суспільства. Від кожного з нас залежить, якою буде Україна, як житимемо ми та прийдешні покоління.

У цей святковий день ми маємо пам’ятати про героїв України та Чернігівщини різних часів, які загинули за те, аби  українці жили у вільній незалежній державі. Низький уклін усім, хто сьогодні на передовій захищає територіальну цілісність України та оберігає нас від ворога.

У цей святковий день нам також треба пам’ятати про те, що ніхто крім нас не побудує заможну європейську державу Україну, бо це наша земля і лише ми відповідальні за її розквіт.

Тож нехай головне національне свято нашої держави стане джерелом згуртованості та надії на краще майбуття, а славетне минуле і героїчне сьогодення примножить наші сили задля нових звершень і добрих починаннь в ім’я незалежної України, в якій люди житимуть заможно й щасливо.

Нехай над Україною засяє сонце миру, злагоди,  процвітання та віри у завтрашній день!

Зі святом! З Днем Незалежності України!

Слава Україні!

Героям слава!

Віктор ТКАЧЕНКО, голова Ради ГО «Товариство «Чернігівське земляцтво»

Опубліковано у Привітання | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.