З Днем захисника України!

Згідно Указу Президента України №806/2014 День захисника України є офіційним святом в Україні. Згідно із Законом України від 5 березня 2015 року №238-VІІІ «Про внесення зміни до статті 73 Кодексу законів про працю України» – цей день визначено святковим і неробочим.

dzu_141020163_660x719

Сьогодні День захисника України має значно ширший контекст, аніж привітання чинних військовослужбовців. Це також і день пам’яті та пошани всіх, хто упродовж століть боровся за свою Українську землю та відстоював суверенітет України після здобуття нею незалежності в 1991 році.  2014-й рік довів – справа захисту української незалежності згуртувала і кадрових військових, і добровольців, і волонтерів, а тому коло тих, кого ми вшановуємо як захисників України, включає їх усіх.

Тож вітаємо усіх, хто ладен в будь-яку хвилину захищати  рідну Україну!

Хай скоріше мир запанує назавжди і спокій навкруги. Хай множаться здобутки, життя хай процвітає, Покровом Божа Матір вам хай огортає!

dzu_141020161_660x818

dzu_141020162_660x856

Рада Товариства «Чернігівське земляцтво» в місті Києві

Опубліковано у Привітання | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

3 коментарі до З Днем захисника України!

 1. Микола Коваленко коментує:

  Привітання «Козацька честь» дуже кидається у вічі. І не тільки тим, що вперше в земляцькій газеті привітали зі святом, яке було встановлене Указом Президента України №806/2014 від 14 жовтня 2014 року, а ще й грубо помилилися, написавши «День захисника Вітчизни» замість «День захисника України».
  Сподіваємося, що в наступному номері газети редакція знайде можливість вибачиться за цю помилку.

 2. Юрій Пероганич коментує:

  Дійсно, державне свято День захисника Вітчизни, що відзначалося в Україні традиційно по-радянському 23 лютого, вже два роки як відмінено. Натомість відзначаємо 14 жовтня День захисника України.

  Найімовірніше в газеті сталася механічна помилка, оскільки для більшості українців Вітчизна і Україна є словами синонімами. Однак вказати на допущену помилку і вибачитися редакції варто.

 3. Михайло Гордієнко коментує:

  Минулого року редакція часопису «Отчий поріг» в числі №10 (166) взагалі не згадала про День захисника України, незважаючи на те, що Указ Президента України з цього приводу був виданий ще 14 жовтня 2014 року. Поточного року згадали, але «помилилися». Складається враження, що редакція займає або антидержавницьку позицію, або всі її члени «осліпли і оглухли». А тому годі сподіватися на вибачення з їх власної ініціативи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.