З Днем журналіста!

Указом Президента України від 25 травня 1994 року № 251/94 «Про день журналіста» установлено в Україні професійне свято працівників засобів масової інформації – День журналіста, яке відзначати щорічно 6 червня  у день прийняття Спілки журналістів України 1992 року до Міжнародної федерації журналістів.

Цьогоріч в Україні День журналіста – професійне свято журналістів, кореспондентів і репортерів відзначається в умовах воєнного стану. Журналіст – це дуже відповідальна та небезпечна професія навіть у мирний час. А сьогодні багато журналістів ризикують життям, щоб показати світу правду про бойові дії, про чисельні воєнні злочини рашистів.

Журналісти – члени ГО «Товариство «Чернігівське земляцтво» вносять свій вклад у наближення перемоги над ворогом, який багато років поспіль вдавав із себе «брата», щоб у найзручніший момент «вдарити у спину».

З  2014 року почали справджуватися застереження нашого відомого земляка, найвидатнішого українця родом із Сосниччини  Василя Якимовича Тарасенка, які він виклав у газеті «Самостійна Україна»  від 26 травня 1993 року в статті «Військова концепція України: національні інтереси – понад усе!» про те, що «постійна загроза для державної незалежності України буде надходити з боку Росії; Україна не повинна мати нічого спільного з військовими планами СНД або Росії; Україна повинна володіти ракетно-ядерною зброєю до того часу, поки інші ядерні країни світу залишаються власниками такої зброї».

З Днем журналіста, дорогі колеги!

Здоров’я, удачі, творчого натхнення, перемоги над запеклим ворогом!!

Олексій ОРЄХОВИЧ

Опубліковано у Захист і підтримка України, Привітання. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.