З метою максимального узгодження спільних інтересів / S cílem maximalizovat koordinaci společných zájmů

Карловарська область підписала меморандум про співпрацю із Запорізькою областю. Я усвідомлюю, що повноцінно розвивати наше співробітництво зараз не вдасться через триваючий воєнний конфлікт в Україні, однак ми з представником Запорізької облради домовилися, що після закінчення війни ми будемо прагнути до максимального ступеня узгодження наших спільних інтересів.

Меморандум підписаний з огляду на зацікавленість Запорізької обласної ради у співпраці з нашим регіоном та визначає можливий розвиток співпраці в економічній, науково-технічній і культурній сферах.
———
Karlovarský kraj podepsal memorandum o spolupráci se Záporožskou oblastí. Jsem si vědom toho, že v současné chvíli kvůli přetrvávajícímu válečnému konfliktu na Ukrajině nebude možné plně rozvíjet naši spolupráci, nicméně jsme se zástupcem Záporožské oblastní rady shodli, že po skončení války se budeme snažit o maximální míru koordinace našich společných zájmů.

Memorandum bylo podepsáno na základě zájmu Záporožské oblastní rady o spolupráci s naším krajem a specifikuje možný rozvoj kooperace v hospodářské, vědecké, technické a kulturní oblasti.

Петро КУЛЬГАНЕК / Petr KULHÁNEK

 

 

Опубліковано у В громадських організаціях, Захист і підтримка України, Новини земляцьких об'єднань за кордоном. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.