З найщирішими привітаннями до земляків Прилуччини

2 грудня, на запрошення Прилуцького міського голови Ольги Попенко відбувся візит до Прилук голови Прилуцького відділення ГО «Товариство «Чернігівське земляцтво» Павла Кривоноса та його заступника Миколи Гордієнка.

У ході візиту в міському Будинку культури відбулася урочиста зустріч представників земляцтва з міським головою та депутатами Прилуцької міської ради 8-го скликання. Зустріч було приурочено оголошенню результатів місцевих виборів депутатів і міського голови, які відбулися 25 жовтня 2020 року.

Голова Прилуцької міської територіальної виборчої комісії Прилуцького району Чернігівської області Тетяна Назім доповіла про підсумки і оголосила рішення комісії про обрання міським головою міста Прилуки Ольги Попенко, котра урочисто склала присягу міського голови.

Присягу склали 34 новообраних депутати від 9 політичних сил.

Голова Прилуцького відділення Чернігівського земляцтва Павло Кривонос привітав Ольгу Попенко і депутатів з обранням, побажав успіхів, натхнення та невпинного руху вперед на благо міста Прилук і його мешканців.

Депутати отримали щирі запевнення  підтримки та слова надії на подальше плідне співробітництво від київських земляків. На згадку земляки подарували депутатам календарі та щоденники на 2021 рік, науковий щорічник «Україна дипломатична» та часопис «Дипломатія без кордонів».

Особливої уваги під час візиту до міста Прилук було приділено спонсорській допомозі Шевченківській Світлиці, яку було відкрито за ініціативи та сприяння Прилуцького відділення Чернігівського земляцтва, що вже багато років активно функціонує в Прилуцькому Центрі дитячої творчості та юнацтва.

Шевченківська Світлиця – це острівець не лише творчої спадщини великого кобзаря Тараса Шевченка, але й осередок народної творчості, де дітям прищеплюють любов до рідної землі, її традицій, історії, плекають найщиріші почуття вірності до своєї Батьківщини. Там проводяться Шевченківські читання, зустрічі, різноманітні конкурси.

Фонд Шевченківської Світлиці із року в рік поповнюється новими експонатами, літературою та навчальними засобами, які надають члени Прилуцького відділення Чернігівського земляцтва. Цього разу, користуючись нагодою, Павло Кривонос вручив у подарунок Шевченківській Світлиці проектор, для використання у навчально-виховному процесі. Подарунок отримала директор Прилуцького Центру дитячої творчості та юнацтва, новообраний депутат міської ради Тетяна Савченко. Вона від щирого серця подякувала землякам на небайдужість і допомогу.

Ірина АЛЄКСЄЄНКО

Опубліковано у На Чернігівщині, У відділенях | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.